21 верес. 2022 10:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

61

0

Вінницькі екологи виграли суд проти лісгоспу, де провели рубку дерев без дозвільних документів

Вінницькі екологи виграли суд проти лісгоспу, де провели рубку дерев без дозвільних документів

Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області у вересні 2020 року проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природнього середовища ДП «Шепетівський військовий лісгосп».


Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області у вересні 2020 року проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природнього середовища ДП «Шепетівський військовий лісгосп». В ході перевірки встановлено, що підприємством під час здійснення господарської діяльності проведено рубку дерев без відповідних дозвільних документів, що є порушенням вимог природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

«Внаслідок вчинення незаконних дій ДП «Шепетівський військовий лісгосп» державі заподіяно збитків на суму 263 824,22 грн 22 коп.

З метою надходження коштів до бюджету, на адресу підприємства направлено претензію щодо добровільної сплати суми збитків. Однак підприємством не вжито заходів щодо досудового врегулювання питання по відшкодуванню збитків завданих державі.

В результатіІнспекція звернулась з позовом до судової інстанції щодо стягнення шкоди та 08 червня 2022 року рішенням Господарського суду Хмельницької областізадоволено позов на користь Інспекції.В свою чергу 14 вересня 2022 року Північно-Західним апеляційним господарським судом рішення залишено в законній силі, а тому ДП «Шепетівський військовий лісгосп» було зобов’язано сплатити не тільки суму збитків, яку було завдано державі, а й покрити судові витрати Інспекції за звернення до суду», - йдеться в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info