27 лют. 2023 14:19

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:57
Спорт
0

93

0

Вінницькі гімнастки відзначилися на престижному турнірі «Miss Valentine» в Естонії

Вінницькі гімнастки відзначилися на престижному турнірі «Miss Valentine» в Естонії

Наші гімнастки гідно представили Україну


У місті Тарту (Естонія) фінішував престижний традиційний турнір із художньої гімнастики «Miss Valentine». Він вже 28 років поспіль збирає найкращих гімнасток світу із різних континентів. Серед них були і вихованки вінницького клубу «Еліт».

Про це повідомляє пресслужба клубу «Еліт».

На килим змагання у Тарту виходили близько 750 представниць. Вони представляли близько 40 відомих гімнастичних країн. Серед них – США, Індії, Канаду, Нідерландів, Греції, Кувейту, України, Естонії тощо.

За словами співзасновниці і тренера клубу «Еліт» Дар’ї Чернякевич, дівчата готувалися до першого міжнародного старту року протягом трьох місяців. В підсумку показали високі результати.

«У кожному виді програми визначали по вісім найкращих спортсменок, які виходили до фіналів. Вже серед них й розігрувалися медалі», — сказала Дар’я Чернякевич.

У віковій категорії 2008 р.н. Соломія Чирка, яка виступає за програмою кандидатів у майстри спорту, пройшла до двох фіналів - у вправах з обручем та стрічкою. Там 15-річна вінничанка посіла високі шості місця.

У віковій категорії 2012 року гімнастка Крістіна Щербань потрапила у фінальний етап вправи зі стрічкою, де здобула срібну нагороду. За словами тренерів десятирічної вінничанки, для неї це був перший серйозний міжнародний турнір. І одразу у суперництві з гімнастками світового класу Крістіна Щербань спромоглася піднятися на п’єдестал пошани.

Також клуб «Еліт» на турнірі «Miss Valentine» представили Єва Пинько (2011 р.н.), Надія Клипайло (2012 р.н.) і Єлизавета Харченко (2013 р.н.).

«Щоб потрапити на ці змагання, було витрачено багато емоцій та сил. В Естонії наші гімнастки гідно представили Україну. Будемо працювати, аби наші міжнародні досягнення ставали ще більш вагомими», — підсумувала Дар’я Чернякевич.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info