27 верес. 2022 17:11

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:05
Місто
0

102

0

Вінницькі історики представили концепцію реставрації садиби Львовича

Вінницькі історики представили концепцію реставрації садиби Львовича

Реставрацію поділять на кілька етапів


Музей Вінниці представив реставраційну концепцію відновлення садиби Львовича, що у центрі міста.

Про це йдеться на сторінці Музею Вінниці.

Реставрацію поділять на кілька етапів: заходи з реставрації опорядження екстер’єру, реставраційні доповнення композиції фасадів, заходи зі збереження та реставрації інтер’єрів тощо.

«Так, під час виконання зовнішніх робіт, пропонується відновити мощення тераси, декоративні навершя башт на даху, а також відтворити втрачену автентичну дерев’яну мансарду та балкони», – повідомляють в Музеї Вінниці

Реставраційні заходи всередині будівлі серед іншого передбачають відновлення оригінальних дверей, відтворення втрачених кахельних печей, опорядження стін та багато іншого.

Повну презентацію концепції реставрації можна переглянути ТУТ.


Нагадаємо, що Музей Вінниці було створено в листопаді 2021 року. Він розташовується в будівлі, яка належала купецькій родині Львовичів. Згодом ця будівля стала Канцелярією Головного Отамана Військ і Флоту УНР, Голови Директорії Симона Петлюри. Як відомо, біля будівлі у 2017 році встановили пам’ятник Петлюрі.

Сам будинок колись був у державній власності і повернули його місту в 2020 році розпорядженням Кабміну.

«Наразі Музей Вінниці закритий для відвідувачів, адже приміщення в якому ми перебуваємо – садиба Львовича – потребує реставрації та адаптації для виставкових потреб», – додають в Музеї Вінниці.

Колись ми розповідали про особняк Бориса Львовича, який на певний час слугував будинком для Семона Петлюри. Історію читайте ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото редакції, інфографіка Музею Вінниці