21 жовт. 2022 17:56

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:55
Культура
0

135

0

Вінницькі хорові колективи долучилися до збору коштів на підтримку ЗСУ

Вінницькі хорові колективи долучилися до збору коштів на підтримку ЗСУ

Нещодавно Народний аматорський хор ветеранів війни та праці ім. Родіона Скалецького та хор «Барви осені» взяли участь у прямій трансляції концерту Вінниця – Швейцарія, під час якої збирали кошти на підтримку ЗСУ.


Нещодавно Народний аматорський хор ветеранів війни та праці ім. Родіона Скалецького (керівник Леонід Луцишин) та хор «Барви осені» взяли участь у прямій трансляції концерту Вінниця – Швейцарія, під час якої збирали кошти на підтримку ЗСУ. Поважний вік не став для понад 30 співаків перепоною для того, щоб допомогти нашим військовим.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Натхненні вокалісти під керівництвом Леоніда Луцишина та акомпанемент акордеону виконали патріотичну композицію «Заспіваймо пісню за Україну!», яка прославляє нашу історію та традиції.

Як зазначили у Міському Палаці Мистецтв хорові колективи, якими керує пан Леонід, беруть активну участь в обласних та міських культурно-мистецьких проєктах. І в цей непростий час для держави не стоять осторонь, долучаються до різноманітних благодійних акцій на підтримку ЗСУ. Нещодавно до колективу доєднались дві жінки, які евакуювалися до Вінниці з Донеччини.

«Сьогодні важливо проводити благодійні концерти, адже передусім ми допомагаємо зібраними коштами нашим хлопцям та дівчатам, які захищають Україну від російських окупантів. А також такі заходи стимулюють старше покоління, поліпшують їм настрій, надихають і надають сили. Кожен митець наближає нашу Перемогу!», - говорить учасниця Народного аматорського хору ветеранів війни та праці ім. Р. Скалецького Меланія Назаренко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info