26 берез. 2023 10:42

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Здоров‎’‎я
0

277

0

Вінницькі лікарі видали підручник з педіатрії, доктор Комаровський назвав його «Книгою надії»

Вінницькі лікарі видали підручник з педіатрії, доктор Комаровський назвав його «Книгою надії»

Вінницькі лікарі випустили унікальну книгу «Педіатрія» над якою працювали 86 авторів, 8 з них закордонні


Вінницькі лікарі випустили унікальну книгу «Педіатрія» над якою працювали 86 авторів, 8 з них закордонні. Серед авторів лікар Павло Ковальчук, який загинув внаслідок ракетного обстрілу Вінниці.

Про це повідомила лікарка Ольга Зборовська.

Робота над цією книгою завершилась під час розпалу війни, хоча розпочата була ще в 2021 році.

«Фанати своєї справи, фанати по справжньому доказової педіатрії об’єднались і створили підручник. Кожен з авторів писав про те, чим займається по справжньому, має не лише теоретичний, а й великий практичний досвід, є членами своїх асоціацій національного та європейського рівня. …

Я хочу щоб ви зрозуміла ту силу, з якою ми віримо в перемогу- йде війна, а ми пишемо про здоров’я наших дітей, тому що це наше майбутнє.

Зараз коли я пишу цей пост, я не можу не згадати про одного із авторів Павла Ковальчука, який загинув під час ракетного обстрілу нашого міста в липні 2022, дехто з авторів служить в лавах ЗСУ, хоча до війни щодня лікували дітей, носили яскраву форму із принтами із смішними звірятами, а тепер ходять у «пікселі» і мають цю нечисть виганяти з нашої землі.

Але ця книга- це віра в нашу перемогу, в майбутнє нашої країни», - повідомила Ольга Зборовська.

Вагомий внесок вінницьких лікарів у галузь відмітив й дитячий лікар, відомий в України та за її межами, доктор Комаровський.

«Дивовижна новина, новина прекрасна сама по собі! Унікальний підручник педіатрії, виданий під час війни, - це подія, про яку повинні, здавалося б, писати всі.. але всім як завжди не до того, що зовсім не псує свята тим, хто розуміє масштаб події!

Вітаю всіх причетних, пишаюся жити з вами в одній країні!», - сказав Комаровський, коментуючи роботу вінницьких педіатрів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Ольги Зборовської