3 листоп. 2021 12:36

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 16:40
Суспільство
0

107

0

Вінницькі школярі зустрінуться з Принцом Вільямом на міжнародній конференції. Фото

Вінницькі школярі зустрінуться з Принцом Вільямом на міжнародній конференції. Фото

Завтра у режимі онлайн стартує міжнародна екологічна конференція Climate Action Day


4 листопада о 14 годині стартує міжнародна екологічна конференція Climate Action Day за участю Принца Вільяма та представників з ООН, NASA, LEGO, Cartoon Network. У режимі онлайн зустрінуться освітяни та учні зі 146 країн, в тому числі з України. Організаторами даного проєкту було відібрано 24 заклади освіти, які ділитимуться своїм досвідом на даному заході. Україну представлятимуть учні з Вінниці, а саме команда екоактивістів школи-гімназії № 6. Окрім обговорення важливих для планети проблем, школи-учасниці з України беруть участь у боротьбі за право опинитися в міжнародному рейтингу 250 зразкових шкіл Climate Action, який також буде оголошено на конференції.

«Від вінницької школи №6 про свої екологічні здобутки розповідатимуть 11 учнів 10-х класів. Climate Action Day – це унікальне міжнародне освітнє свято, що відзначатиме здобутки шкіл з усього світу в рамках міжнародного освітнього проєкту Climate Action Project», - розповідає Вінниця.info Владислав Качур керівник команди екоактивістів, фасилітаторта амбасадор Сlimate Action Project в Україні.

Він також зауважує, що на міжнародному заході виступатимуть відомі світові лідери, молодіжні екоактивісти та тисячі інших освітян та учнів з усього світу. Ознайомитися з програмою та спікерами конференції, а також зареєструватись на неї можна за покликанням: https://www.climate-action.info/day/

«Сам захід також буде транслюватися наживо на Конференції ООН з питань зміни клімату COP26, яка наразі відбувається в місті Глазго», - зауважив Владислав Качур.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info