18 груд. 2022 14:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:27
Події
0

300

0

«Вінницькі Скіфи» провели в останню путь досвідченого командира Максима Римського

«Вінницькі Скіфи» провели в останню путь досвідченого командира Максима Римського

9-ий батальйон «Вінницькі Скіфи» провели в останню путь побратима, медика, професійного командира Максима Римського, якого забрала війна.


9-ий батальйон «Вінницькі Скіфи» провели в останню путь побратима, медика, професійного командира Максима Римського, якого забрала війна.

Про це йдеться в повідомленні 9-го батальйону «Вінницькі Скіфи».

«Востаннє провели у Вічну дорогу побратима і досвідченого командира – Римського Максима.

Максим без вагань у 2016 році взяв до рук зброю і почав захищати свою рідну землю попри молодий вік. Одні його знають як найкращого медика, інші – професійного командира. Безстрашність і його щира любов до Батьківщини викликали повагу у всіх.

Дякуємо за вірність українському народові.

Вічна пам’ять всім Героям, які віддали своє життя за Україну! Не забудемо! Помстимося!», - йдеться в повідомленні.

Максим Римський з Ольгопільської громади.

За інформацією Ольгопільської громади, Максим Олександрович, загинув 9 грудня, захищаючи нашу рідну Батьківщину від російських окупантів, за честь і гідність свого народу, залишаючись вірним присязі, у бою під населеним пунктом Невельське Покровського району Донецької області.

"З перших днів російської агресії на сході України, й до останнього дня широкомасштабного вторгнення, Герой був на захисті нашої Батьківщини.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Максим Римський був нагороджений багатьма почесними відзнаками, медалями, нагрудними знаками, грамотами та подяками.

Такими як: медаль «За врятовані життя», медаль «Оперативно-тактичне угрупування «Маріуполь»», нагрудний знак «За відвагу», нагрудний знак «За військову доблесть», нагрудний знак третього ступеня «За взірцевість у військовій службі», нагрудний знак «Обов'язок виконано з гідністю і честю», відзнака «Нащо говорити там, де потрібно діяти», відзнака «Відвага та честь», нагрудний знак «Ветеран війни» та інші.

7 грудня 2019 року з рук Президента України отримав іменний годинник. Весною поточного року Президент відзначив Максима Олександровича медаллю «За військову службу Україні».

- Україна втратила мужнього воїна - захисника, дружина Ангеліна Миколаївна - чоловіка, батько Олександр Васильович і мама Галина Володимирівна втратили сина, рідні залишились без найдорожчої у світі людини.

У нашій пам'яті Максиму Олександровичу назавжди залишиться 28 років. Він боровся як герой і помер як герой", - йдеться в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки 9-го батальйону «Вінницькі Скіфи»