15 жовт. 2022 17:06

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:58
Спорт
0

135

0

Вінницькі слаломісти взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava

Вінницькі слаломісти взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava

Вісім юних слаломістів Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 вперше взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava (Словацька Республіка). Спортсмени отримали безцінний досвід, а також випробували свої сили на сучасному слаломному каналі, на якому проходять Кубки, чемпіонати Світу та Європи


Вісім юних слаломістів Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 вперше взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava (Словацька Республіка). Спортсмени отримали безцінний досвід, а також випробували свої сили на сучасному слаломному каналі, на якому проходять Кубки, чемпіонати Світу та Європи.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із дев’яти країн Європи: Україна, Чехія, Словенія, Словаччина, Хорватія, Італія, Німеччина, Швеція, Польща.

За результатами турніру вихованка Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Ангеліна Харламова посіла серед юніорок 5 місце в категорії С-1Ж та стала сьомою у категорії К-1Ж, у цій же категорії Наталія Нелюбій піднялась на 8 сходинку.

У категорії U16 слалом спортсмени Данил Семененко та Іван Ясиновський посіли 18 та 19 місця, відповідно. А серед каноїстів Назар Іванюк здобув 24 місце, Нікіта Коновченко – 28.

«Ми дуже вдячні федерації каное м.Братислава за запрошення взяти участь у навчально-тренувальному зборі та змаганнях для спортсменів МДЮСШ №2. У цей важкий час нам надали можливість готувати молодь на сучасному каналі та змагатися з сильними суперниками. Сподіваємось, що проведена робота спонукатиме наших спортсменів на більш високий результат у майбутньому», - говорить в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info