2 жовт. 2020 13:23

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 19:33
Суспільство
0

207

0

Вінницькі учні готуються до міжнародної онлайн-конференції на рівні з експертами космічної агенції NASA. Фото

Вінницькі учні готуються до міжнародної онлайн-конференції на рівні з експертами космічної агенції NASA. Фото

Проєкт підтримують такі світові лідери та експерти, як: Далай-лама, доктор Джейн Гудолл, президент Австрії Ван дер Беллен, президент Ірландії Майкл Хіггінс та Зіауддін Юсафзай


До 8 листопада у світі триває міжнародний проєкт «Climate Action Project», який розпочався наприкінці вересня. Протягом шести тижнів півмільйона учнів з 125 країн працюватимуть над розробкою власних рішень щодо зміни клімату. До цієї глобальної молодіжної ініціативи вже приєдналися юні вінничани з місцевоїгімназії № 6.

«Головна мета даного проєкту допомогти дітям стати активними змінотворцями, які діють як на локальному рівні (у своїй школі, громаді тощо), так і на глобальному. Майбутнє цього світу – справа, яка безпосередньо стосується дітей і тому цілком справедливим є те, щоб саме вони напряму долучались до вирішення питань боротьби зі змінами клімату взяти участь у екологічних заходах шляхом вивчення та пошуку рішень кризи, пов’язаної зі зміною клімату», - розповідає Вінниця.info Владислав Качур, амбасадор і фасилітатор даного проєкту в Україні, вчитель іноземних мов гімназії № 6 м. Вінниці.

За словами Качура, проєкт відбуватиметься шляхом діалогу між поколіннями та віртуального обміну досвідом.

«Від класу до класу у будь якому куточку планети. Учні здійснюватимуть прогрес шляхом практичного досвіду навчання, щоб зрозуміти причини, наслідки та рішення не тільки у якості глобальних партнерів, але й також як і конструкторів власних знань. Проєкт покликаний надихати на здійснення власного дослідження учнями на відміну від простого надання відповідей вчителем. Учні також розроблятимуть, винаходитимуть, здійснюватимуть кампанії та ділитимуться своїми історіями зі світом за допомогою різноманітних технологій та творчого вираження ідей», - пояснює вчитель.

Під час проєкту учням будуть надані інструменти та алгоритми по здійсненню аналізу причин і наслідків кліматичних змін.

«Нами будуть розроблятись можливі рішення з даної проблеми та здійснюватися подальша реалізація ідей на практиці», - зазначає учениця 10 класу гімназії № 6 м. Вінниці Катерина Глухман.

До участі в цьому проєкті, який був створений освітньою некомерційною організацією Take Action Global у співпраці з WWF International, NASA та ООН, запрошуються всі учні з будь-якої точки планети віком від 5 до 22 років.

Вчителів Вінниці та України запрошують долучитися до проєкту. Реєстрація відкрита для всіх на веб-сайті: Climate Action Project website.

Засновником проєкту Climate Action Project є Коен Тіммерс, фіналіст Global Teacher Prize 2018, Бельгія. Авторкою проєкту є Д-р Дженніфер Вільямс, США.

Climate Action Project завершиться 5 листопада великою онлайн конференцією, де учні-учасники стануть спікерами на рівні з відомими у світі: приматологом д-р Джейном Гудоллою, Принцесою Есмерельдою Бельгійською, дослідницею Селін Кусто, керівником місії на Марс космічної агенції NASA д-ром Ріком Девісом та експертами WWF, ООН та UNEP.

Проєкт підтримують такі світові лідери та експерти, як: Далай-лама, доктор Джейн Гудолл, президент Австрії Ван дер Беллен, президент Ірландії Майкл Хіггінс та Зіауддін Юсафзай, батько Малали Юсафзай (авт. Лауреатки Нобелівської Премії миру 2014).

Вінниця.info