19 серп. 2022 12:12

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Суспільство
0

97

0

Вінницькі випускники продовжують вражати найвищими результатами з мультипредметного тесту

Вінницькі випускники продовжують вражати найвищими результатами з мультипредметного тесту

200 балів з національного мультипредметного тесту. Вінницькі випускники невпинно штурмують п’єдестали й показують найвищі результати. В лідерах – випускники Комунального закладу «Вінницький ліцей №23».


200 балів з національного мультипредметного тесту. Вінницькі випускники невпинно штурмують п’єдестали й показують найвищі результати. В лідерах – випускники Комунального закладу «Вінницький ліцей №23».

Як розповіла кореспонденту Вінниця.info директорка КЗ «Вінницький ліцей № 23» Наталія Богар, двоє випускників отримали по 200 балів з трьох предметів. «З математики маємо 15 учнів, які набрали 200 балів, по історії України – 7 чоловік 200-бальники і з української мови в нас 4 дітей набрали по 200 балів», - повідомила директорка навчального закладу.

За її словами, такими результатами випускників, у ліцеї пишаються.

«По тій статистиці, яка є наразі, все ж таки думаю, що директор департаменту освіти краще би сказала за рейтинги, але я хочу сказати, що у нас дуже гарні результати. Якщо говорити за кількістю, по місту, то це другий результат. Ми завжди в лідерах. Адже тут грає роль профільність старшої школи. До прикладу, 15 дітей, які отримали по 200 балів з тестування з математики, це діти з фізико-математичного класу. Тобто у нас профільність підтверджена результатами. Так само, діти які отримали по 200 балів з української мови, це діти з класу української філології. Профілю з історії України ми не маємо, але у нас є дуже потужний склад вчителів-предметників, тому наші діти також здобули 200 балів на тесті.

Профільність формується з урахуванням запиту батьків та здібностей дітей, і коли вона підтверджена вчителями, саме потужністю викладацького складу, то ми й маємо такі високі результати», - пояснила Наталія Богар.

Директорка ліцею зазначила, що кожного року випускники навчального закладу здобували й високі результати і з ЗНО.

«В нас кожного року високі результати були по ЗНО. Цього року маємо високі результати з мультипредметного тесту, тож ми пишаємося нашими дітьми, тому що це насправді гарний результат. Слід підкреслити, що ці результати здобути з урахуванням того, що дистанційно ми працювали вже не один рік, це ті діти, які дев’ятий клас пів року вчилися дистанційно, десятий-одинадцятий практично з технологіями дистанційного навчання. Тому думка, що дистанційне навчання може впливати на якість – абсолютно себе не підтвердила. Бо це залежить від того, як організований навчальний процес, як він контролюється. Це спільна робота всіх, і батьків, які контролювали процес, і вчителів, які працювали відповідно до тих вимог, які ставилися перед ними, і звісно, це відповідальне ставлення дітей до навчання», - розповіла директорка.

Як повідомляла Вінниця.info, Вінниця увійшла до п’ятірки найпопулярніших міст України для складання національного мультимедійного тесту.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info