9 лют. 2023 16:40

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Події
0

116

0

Вінницький апеляційний суд постановив суворіший вирок екс-працівниці пошти, яка привласнила чужі гроші

Вінницький апеляційний суд постановив суворіший вирок екс-працівниці пошти, яка привласнила чужі гроші

Вінницький апеляційний суд скасував вирок міського суду щодо колишньої начальниці одного з вінницьких відділень поштового зв’язку


Сьогодні Вінницький апеляційний суд скасував вирок міського суду щодо колишньої начальниці одного з вінницьких відділень поштового зв’язку. Апеляційні скарги прокурора та представника «Укрпошти» задоволено.

Про це повідомляє Вінницький апеляційний суд.

Суд апеляційної інстанції ухвалив нове рішення: призначив жінці п’ять років ув’язнення з додатковим покаранням – позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в установах та організаціях усіх форм власності, строком на три роки.

Жінку визнано винною в тому, що вона, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнила майже півмільйона гривень. Цю суму, яку люди сплатили, зокрема, за комунальні послуги, отримала від листонош кількох сіл Вінницького району. Втім, у касу вінницької дирекції «Укрпошти» її не здала, а залишила собі. За словами засудженої, гроші витратила на лікування чоловіка.

Дії жінки суд кваліфікував за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України: привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах.

У скоєному жінка розкаялася, визнала вину та просила суд залишити у силі вирок суду першої інстанції. Натомість прокурор і представник потерпілого виступали за скасування його у частині призначеного покарання. Вказували на неправильне застосування закону України про кримінальну відповідальність та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення через м’якість.

Нагадаємо, у Вінниці керівник поштового відділення привласнив 470 тисяч гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото апеляційного суду