10 квіт. 2023 16:02

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

279

0

Вінницький облавтодор став Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області

Вінницький облавтодор став Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області

Служба автомобільних доріг Вінницької області офіційно трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області


Служба автомобільних доріг Вінницької області офіційно трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області.

У зону відповідальності новоствореної Служби тепер входять: транспортна інфраструктура, будівництво і реконструкція житлових об’єктів, об’єктів соціальної сфери, громадського призначення, ЖКГ, енергетичної інфраструктури, захисних споруд тощо.

«Ми працюємо над збором та аналізом інформації про спричинені російською агресією руйнування та потреби у відновленні в кожній окремо взятій області.

Служба є структурним підрозділом Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, підтримує діяльність Агентства, забезпечує експертизу, нагляд, прозорі та ефективні процедури закупівель в межах проєктів у Вінницькій області.

Водночас Служба є головним помічником органів місцевого самоврядування і допомагатиме їм готувати проєкти відновлення та післявоєнної відбудови.

Трансформація Служби відновлення передбачає розвиток на основі затверджених Агентством відновлення процедур, принципів та підходів, зокрема, створення в Службі Антикорупційного офісу. Він відповідатиме за впровадження найкращих антикорупційних практик та внутрішнього контролю за їх дотриманням», - повідомили в Службі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з соцмережі