26 квіт. 2023 10:02

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:06
Місто
0

392

0

Вінницький технічний університет співпрацюватиме з німецьким вузом – підписали меморандум

Вінницький технічний університет співпрацюватиме з німецьким вузом – підписали меморандум

Технологічний університет Карлсруе КІТ – відомий науково-дослідницький центр і найстаріший виш цього напряму у Німеччині


Вінниця 22 квітня уклала угоду про побратимство з містом Карлсруе (Німеччина). Цього ж дня два університети наших міст також стали партнерами. Вінницький національний технічний університет та технологічний університет Карлсруе підписали меморандум.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Технологічний університет Карлсруе КІТ – відомий науково-дослідницький центр і найстаріший виш цього напряму у Німеччині. Тут навчався і викладав Карл Бенц – знаменитий інженер та винахідник. З університетом пов'язано і відкриття Генріхом Герцем електромагнітних хвиль. Сьогодні виш є одним з найпрестижніших в Німеччині, тут навчається 23 тисячі студентів.

Завдяки обмінам студентів та тісній комунікації науковців двох вишів виграють не тільки самі заклади. Це матиме користь і для міст. Попередньо вже окреслили сфери, які були б цікаві для співпраці. Це – ІТ, циркулярна («зелена») економіка, ресайклінг, енергетика. Кращі практики та розробки будуть затребувані в процесі повоєнного відновлення. Тож покладаю великі надії на спільну роботу колективів двох університетів.

Тим більше, КІТ та політех мають намір разом взяти участь у міжнародному грантовому проєкті. Ми також готові підтримати в перспективі цю ініціативу. Адже інновації, які зможуть запропонувати науковці, сприятимуть вирішенню існуючих викликів та допомагатимуть європейському розвитку міста», - зазначив у дописі міський голова.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info