29 берез. 2023 13:01

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

136

0

Вінницький Митрополит Варсонофій і прихильники УПЦ МП поїхали молитися у Києво-Печерську Лавру

Вінницький Митрополит Варсонофій і прихильники УПЦ МП поїхали молитися у Києво-Печерську Лавру

Сьогодні представники УПЦ МП мають залишити територію Києво-Печерської Лаври


Прихожани Вінницької єпархії УПЦ (МП) і митрополит Варсонофій приїхали до Києво-Печерської Лаври на спільну молитву, навіть негода не зупинила ревних віруючих. Зібралися ченці та близько пів сотні людей із парасольками. Сьогодні 29 березня представники УПЦ МП мають залишити територію Києво-Печерської Лаври. Нині тут проходить їх «останній» молебень.

«Віряни Вінницької єпархії помолилися у Києво-Печерській Лаврі. Молилися на площі Дальніх печер, просто неба, під дощем. Архієрей прочитав молитву про мир на нашій землі, про позбавлення від ворога та за Святу Православну Церкву. Після богослужіння паломники спустилися в печери, щоб вклонитися нетлінним мощам святих преподобних отців Києво-Печерських», - йдеться у повідомленні Вінницької Єпархії УПЦ.

Нагадаємо, Варсонофій з архієреєм УПЦ (московського патріархату) Павлом (Петром Лебідем) 14 березня виступив проти повернення будівель і майна Лаври державі, які УПЦ (МП) орендувало з 2013 року. Міністерство культури направило попередження про розірвання договору оренди і звільнення будівель до 29 березня.

Раніше СБУ проводила контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької Єпархії УПЦ