5 груд. 2022 10:13

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:33
Економіка
0

345

0

Вінницький завод «Кристал» матиме нового власника. Визначили переможця аукціону

Вінницький завод «Кристал» матиме нового власника. Визначили переможця аукціону

«Кристал» куплять за 44,966 млн грн.


Регіональне управління Фонду держмайна провело аукціон з продажу 100% пакету акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал». Переможцем аукціону визначено ТОВ «Аргон Фуд».

Повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Аргон Фуд», опубліковано на Прозорро.Продажі.

«Кристал» куплять за 44,966 млн грн.

Основним видом діяльності заводу, відповідно до Статуту, є виробництво ювелірних виробів

Співзасновником та директором підприємства ТОВ «Аргон Фуд» є Олександр Іванович Третяк. Обирався до Вінницької міської ради 3,4 і 6 скликань. Був депутатом Вінницької міської ради 7-го скликання від БПП «Солідарність».

Об’єкт малої приватизації – державний пакет акцій розміром 100% статутного капіталу АТ «Вінницький завод «Кристал» включає в себе також нерухомість – будівля ювелірного виробництва, склад, автобокс, диспетчерська – на вулиці 600-річчя. Також два нежитлові приміщення на вулицях Пирогова і Павлова та магазин в Черкасах.

Нагадаємо, «Вінницький завод «Кристал» є унікальним підприємством з переробки алмазів у діаманти. Підприємство виготовляє діаманти класичних круглих форм огранки на 57 граней та 5000 моделей ювелірних виробів.

На аукціон його виставляли не вперше. У жовтні цього року стартова ціна – була 89,932 млн гривень без урахування ПДВ. Площа об'єкта – 9 533 м². Перелік майна складається з 14 найменування будівель. Актив забезпечений усім необхідним технологічним обладнанням та комунікаціями для виробництва продукції.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – з Прозорро