3 верес. 2023 12:12

Останнє оновлення  
3 верес. 2023 12:12
Економіка
0

242

0

Вінницька область отримала до бюджетів усіх рівнів 2,9 млрд грн. від малого підприємництва

Вінницька область отримала до бюджетів усіх рівнів 2,9 млрд грн. від малого підприємництва

За перше півріччя 2023 року Вінниччина отримала до бюджетів всіх рівнів 2,9 млрд грн.  від малого підприємництва. Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, вітаючи підприємців із професійним святом.


«Ви - рушійна сила модернізації економіки та надійна підтримка Вінниччини. Ви сплачуєте податки, наповнюєте державний бюджет, створюєте робочі місця. Лише за І півріччя 2023 року область отримала до бюджетів усіх рівнів 2,9 млрд грн.  від малого підприємництва. До Вінниччини релоковано 353 суб’єкти господарювання. Це - 1749 робочих місць!

Більше цього, підприємці стали невтомними волонтерами та бійцями трудового фронту! Ви  надаєте гуманітарну допомогу, продукти харчування та медичні засоби для наших Захисників. Багато із вас пішли захищати рідну землю зі зброєю в руках.

Дякую усім вінницьким підприємцям за підтримку Збройних Сил України. За наполегливу працю, професіоналізм та свідому громадянську позицію! Нехай усі задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим!», - йдеться в повідомленні.

Вінниця.info