26 трав. 2023 09:30

Останнє оновлення  
26 трав. 2023 09:30

3 хвилини читання

Спорт
0

604

0

Вінницький штангіст Сергій Колесник побив три рекорди України

Вінницький штангіст Сергій Колесник побив три рекорди України

Круглий сирота Сергій Колесник до цього року жив у Шепетівці Хмельницької області, був чемпіоном і рекордсменом Європи з важкої атлетики серед юнаків, призером чемпіонату світу. Але під час війни 19-річний штангіст потребував відповідних умов для життя і тренувань, що йому змогли забезпечити на Вінниччині.


Як повідомляє редакції Вінниця.info Асоціація спортивних журналістів Вінниччини, з січня цього року Сергій Колесник перебрався до Вінниці. Він став займатися у обласній Школі вищої спортивної майстерності під керівництвом екс-тренера національної збірної України, старшого тренера збірної Вінницької області, чемпіона світу серед молоді Костянтина Соцкова. 

«Коли я працював зі збірною України, Сергій був у мене в групі. Напередодні Нового року він запропонував переїхати до нашого міста і тренуватися у мене знову, бо в Шепетівці не мав відповідних умов. Директор Вінницької ШВСМ Андрій Корнійчук погодився створити все необхідне для розвитку талановитого спортсмена. Водночас на повне забезпечення Сергія Колесника взяв почесний президент обласної федерації важкої атлетики Олександр Кошелєв. Зокрема, він оплачує Сергію проживання в готелі, харчування, вітаміни, фармакологію тощо. Олександр Кошелєв підтримує й інших провідних спортсменів області, придбав нам нові штанги та інший спортінвентар. Тому наша федерація вийшла на абсолютно новий рівень», - розповів Костянтин Соцков.


Перший старт для Сергія, як представника Вінниччини, був взимку, на Кубку України серед чоловіків він став бронзовим призером.

Днями на чоловічому чемпіонаті України у Луцьку Сергій Колесник став чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг та встановив там три рекорди України серед юніорів (поштовх 169 кг і 172 кг, сума 304 кг). Змагання мало статус відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться першого серпня у Бухаресті (Румунія).


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Асоціації спортивних журналістів Вінниччини