25 трав. 2023 14:57

Останнє оновлення  
25 трав. 2023 14:57

1 хвилина читання

Події
0

265

0

Вінницький суд присудив жінці та її співмешканцю 5 та 9 років позбавлення волі за вбивство немовляти

Вінницький суд присудив жінці та її співмешканцю 5 та 9 років позбавлення волі за вбивство немовляти

Ювенальні прокурори в апеляції відстояли вирок матері дитини та її співмешканцю


Вінницький апеляційний суд засудив до реального позбавлення волі 45-річного жителя Вінницького району та його 30-річну співмешканку за спричинення смерті немовляті. Трагедія сталася у січні 2019 року, коли чоловік, роздратувавшись від плачу малюка, вихопив його з рук матері та з силою жбурнув на диван. Дитина вдарилася об дерев’яну дошку дивана, отримавши тяжкі тілесні ушкодження у виді переломів та вивихів верхньої та нижньої кінцівок.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Матір, усвідомлюючи небезпечний для життя і здоров’я стан дитини, за медичною допомогою не звернулася. Відтак на п’ятий день після отримання травм хлопчик помер .В апеляції сторона захисту просила суд закрити справу щодо чоловіка у зв’язку з недоведеністю, а щодо жінки – зменшити міру покарання.

Водночас прокурор наполягав на реальному покаранні обвинувачених, вказуючи на неможливість пом’якшення вироку особам, що притягуються до відповідальності за тяжкий злочин.

Вінницький апеляційний суд підтримав позицію прокурора та залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким чоловікові призначено покарання у виді 9 років 6 місяців позбавлення волі, а жінці – 5 років позбавлення волі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info