15 груд. 2022 13:51

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Місто
0

103

0

Вінниця підпише угоду про партнерство з німецьким містом Мюнстер

Вінниця підпише угоду про партнерство з німецьким містом Мюнстер

Вчора, 14 грудня, під час онлайн-засідання міської ради Мюнстера, в якому взяв участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, розглянули питання про укладення тристоронньої угоди солідарності міст Мюнстер-Люблін-Вінниця.


Вчора, 14 грудня, під час онлайн-засідання міської ради Мюнстера, в якому взяв участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, розглянули питання про укладення тристоронньої угоди солідарності міст Мюнстер-Люблін-Вінниця. Саме з такою ініціативою вийшло німецьке місто Мюнстер.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Рада Мюнстера прийняла рішення про встановлення партнерських зв'язків з Вінницею. Місто Люблін, яке є польським побратимом Мюнстера та активно співпрацює з нашою громадою, підтримало ці наміри.

«Поспілкувалися онлайн з мером Мюнстера Маркусом Леве та з Керівником відділу міжнародних зв’язків муніципалітету Любліна Кшиштофом Становським. Вони висловили свою підтримку українському народу і нашій державі та готовність й надалі допомагати нам у боротьбі проти рашистів», – написав у своєму Фейсбуці Сергій Моргунов.

Вінницький міський голова виступив перед депутатами міської ради Мюнстера та розповів про ситуацію в країні з перших вуст. За його словами, наших партнерів цікавило, як сьогодні живе Вінниця, як вінничани справляються з наслідками відключень електроенергії через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.

«Маркус Леве повідомив, що мешканці Мюнстера вже відправили Вінниці гуманітарний вантаж з обладнанням, яке знадобиться нам для облаштування пунктів незламності. Європейські громади згуртувалися перед зовнішньою загрозою. Це зближує нас. Дякую нашим іноземним партнерам за допомогу, підтримку і співпереживання», – підсумував Вінницький міський голова.

Нагадаємо, Вінниця також налагоджує побратимство з іншим німецьким містом – Карлсруе. Ради обох міст підтримали наміри співпраці. Навесні очікується підписання офіційних угод про побратимство.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР