26 верес. 2022 13:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:06
Події
0

61

0

Вінниця прощається з Алімом Рибачуком, який свого часу зробив вагомий внесок у розбудову міста

Вінниця прощається з Алімом Рибачуком, який свого часу зробив вагомий внесок у розбудову міста

Його серце перестало битися 24 вересня на 93 році життя


Сьогодні Вінниця прощалася із Рибачуком Алімом Марковичем. Його серце перестало битися 24 вересня на 93 році життя, яке було сповнене важких та буремних подій. Алім Маркович був учасником партизанського руху у роки Другої світової, а після війни – брав активну участь в розбудові країни та рідного міста. У його трудовій біографії робота на шахтах Кіровоградської та Львівської областей, агропромислових об’єктах Вінниччини. У період з 1980 по 1985рр. Алім Маркович обіймав посаду заступника голови Вінницького міськвиконкому.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Народився Рибачук Алім Маркович 1930 року. Освіту здобув у Київському політехнічному інституті за фахом гірничний інженер. Відтоді розпочався його трудовий шлях, який налічує майже 60 років безперервної та плідної праці. За досягнення Аліму Марковичу було присвоєно, зокрема, Почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» (1996 р.), Орден «За мужність» (1999р.), Орден «За заслуги» III ступеня (2003р.), Орден «За заслуги» II ступеня (2011р.).

Свого часу у Вінниці за ініціативи Аліма Марковича та його особистої участі майже вдвічі було збільшено потужність водопостачання міста, покращена робота комунального господарства.

А з 2010 року, як голова обласного громадського об’єднання «Рада партизанів і підпільників Вінниччини» спрямовув зусилля на вшанування, надання фінансової та матеріальної допомоги найбільш нужденним колишнім партизанам та підпільникам.

Великий внесок Алім Маркович зробив й у патріотичне виховання школярів та студенства. Його часто можна було зустріти у навчальних закладах міста та області, де виступав перед молоддю.

Рибачук Алім Маркович відійшов у вічність, але назавжди залишиться в серцях вінничан, як принципова, добра та неймовірно чуйна людина.

Щирі співчуття рідним та близьким померлого!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info