9 черв. 2023 09:28

Останнє оновлення  
9 черв. 2023 09:31

2 хвилини читання

Місто
0

271

0

Вінниця відправила на Херсонщину 20 тонн питної води, надувні човни і насос

Вінниця відправила на Херсонщину 20 тонн питної води, надувні човни і насос

Вінницька громада підтримує херсонців, які постраждали внаслідок підтоплення через знищення Каховської ГЕС російськими терористами. На Херсонщину передали гуманітарну допомогу.


Як повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці, 8 червня, на Херсонщину відправили понад 20 тонн питної бутильованої води. Окрім того, передали дві вантажівки з близько 40 тоннами допомоги.

«Тут надувні човни, засоби гігієни, побутова хімія. Також консерви та їжа швидкого приготування, які раніше Вінниця отримала від Кельце. На прохання херсонського водоканалу – передали насос», - зазначив Сергій Моргунов та відмітив, що допомогу відправили у співпраці з «Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом» та «Подільською громадою».


Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

6 черв. 2023 08:48

Останнє оновлення  
7 черв. 2023 16:44

5 хвилин читання

Війна
0

527

0
Окупанти підірвали Каховську ГЕС. Відео

Російські терористи підірвали дамбу Каховської гідроелектростанції, Володимир Зеленський скликав РНБО. Правоохоронці готують евакуацію населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині річки Дніпро.

 


«Російські терористи руйнуванням дамби Каховської ГЕС лише підтверджують для всього світу, що їх треба вигнати з кожного куточка української землі. Жодного метра не можна їм залишати, бо кожен метр вони використовують для терору. Лише перемога України поверне безпеку. І ця перемога буде. Ані водою, ані ракетами, ані чим завгодно ще терористам не вдасться зупинити Україну. Усі служби працюють. Скликав РНБО. Будь ласка, поширюйте лише офіційну та перевірену інформацію», - повідомив Президент Володимир Зеленський.

У МВС зазначають, що підрозділи Національної поліції та ДСНС Херсонської області підняті за тривогою для оповіщення та евакуації цивільного населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині річки Дніпро, а саме: села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове та частково місто Херсон - острів Корабел.

«Рівень води піднімається і всім, хто знаходиться у зоні небезпеки, необхідно:

  • вимкнути всі електроприлади
  • взяти документи і речі першої необхідності
  • подбати про близьких людей і домашніх улюбленців
  • виконувати інструкції рятувальників та поліцейських.

Пам’ятайте: ворог намагається поширити дезінформацію, зняти із себе відповідальність за черговий злочин», - повідомляє МВС.

ОНОВЛЕНО. 11.40

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом підриву дамби Каховської ГЕС.

Вінниця готова прихистити мешканців районів, постраждалих від підриву гідроелектростанції російськими терористами.

За інформацією начальника Херсонської МВА Сергія Мрочко, частина території міста Херсона може потрапити у зону катастрофічного затоплення. Рівень води може піднятися до 5 м.

«Станом на 11:00 евакуйовано 885 громадян на Херсонщині», - МВС.

 


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, відео зі сторінки Президента, фото - з соцмереж

Screenshot 1

Російські терористи підірвали дамбу Каховської гідроелектростанції