19 верес. 2022 10:45

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:09
Суспільство
0

76

0

Вісім років тому «Хорт» став на захист країни і прагне наблизити перемогу

Вісім років тому «Хорт» став на захист країни і прагне наблизити перемогу

Історія військового з Вінниччини


Військовий із позивним «Хорт» ще з 2014 року знає наскільки підлі методи у війні застосовує росія. Він став на захист своєї держави тоді, а нині прагне раз і назавжди завершити розпочату справу.

Історію військового з Вінниччини опублікували на сторінці 120-ї бригади територіальної оборони ЗСУ.

«Хорт» вперше бойовий досвід здобув під час АТО. Він проходив службу в період з 2014 – го по 2017 рік.

«Остання моя посада була - головний сержант батареї управління артилерійської розвідки. Тоді були сталі позиції, не було авіації, не було такої кількості артилерії та масованих наступів. Для мене це був прекрасний шанс підготуватись до нинішньої війни. Мати вже досвід. Зараз повномасштабна війна, яка потребує багато зусиль та озброєння. Необхідне досконало володіти своєю посадою, розвивати свої навики. Якщо тоді ще водій звичайний міг просто їздити, зараз водій – рятує життя», - ділиться думками військовий «Хорт».

У сили територіальної оборони Вінниччини, військовослужбовець прийшов в перший день війни. Йому вдалося зібрати підрозділ вмотивованих однодумців, щоб наблизити нашу перемогу.

«Я набрав повний склад людей вмотивованих, які завжди пліч-о-пліч, просять будь-яку роботу аби не сидіти на місці. Такі підрозділи дійсно потрібні, ми підтримка ЗСУ. Моє завдання, як головного сержанта батареї – це повна бойова підготовка. За цих пів року повномасштабної війни, багато хто здобув військовий фах, побував на навчальних центрах, ознайомився із озброєнням. Територіальна оборона виконує завдання на рівні ЗСУ і себе вдало показала на рівні з прикомандированими до них частинами сухопутних з’єднань. Я прийшов сюди, щоб захистити свою землю, своїх рідних та близьких, щоб вони могли спокійно продовжувати жити далі, щоб ми нікуди не виїжджали і не були біженцями в чужих країнах. Я вірю ми переможемо, тому що ми нескоренні», - зазнає військовий.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info