9 жовт. 2022 11:51

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:01
Суспільство
0

66

0

Військовослужбовець Сил ТрО Вінниччини приїхав зі служби зустріти новонароджену донечку Уляну

Військовослужбовець Сил ТрО Вінниччини приїхав зі служби зустріти новонароджену донечку Уляну

Історію про тероборонівця з позивним «Якір» розповіли у 120 бригаді територіальній обороні ЗСУ


Військовослужбовець окремого підрозділу Сил територіальної оборони Вінниччини із позивним «Якір» приїхав зі служби аби зустріти дружину і новонароджену донечку Улянку.

Історію про тероборонівця з позивним «Якір» розповіли у 120 бригаді територіальній обороні ЗСУ.

У мирному житті «Якір» працював в молодіжному центрі «Квадрат» начальником відділу з національно-патріотичного виховання. Напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну став заступником директора в видавництві «Дім Химер». Активно займався громадською діяльністю та патріотичним вихованням молоді. Також військовослужбовець має сертифікацію парамедика та інструктора з ножового фехтування. Навчався на військовій кафедрі у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «Оператор БпЛА». Як виявилося, ці навички знадобилися, коли рашисти вирішили захопити українські землі.

«В територіальну оборону я хотів потрапити за кілька днів до 24 лютого. Вів перемовини, де буде мені цікаво і я буду корисним. 23 лютого мій день народження, відсвяткувавши свої 29, ранком наступного дня я дізнався, що почалось повномасштабне вторгнення і війна охопила всю територію України. Ми з друзями пішли до ТрО бо розуміли, що поряд Придністров’я, окуповане росіянами вже тривалий час, і це суттєва загроза», – каже «Якір».

Нині «Якір» виконує відповідальні завдання на дорученій ділянці оборони регіону. З родиною бачився нечасто. Однак, заради такої урочистої події вирвався на кілька днів. Зустрів кохану дружину та новонароджену донечку з пологового будинку.

«Перемога для мене – це знищення всіх ворожих елементів, що знаходяться на нашій землі. Я тут заради рідних, щоб потім вони могли жити у могутній країні, що дійсно є правонаступницею наших предків. Всі розуміли що буде повномасштабна війна, рідні знали що цього разу я не зможу знову волонтерити, як це робив з 2014 року, тому віднеслись з повагою та розумінням до мого рішення служити в Силах територіальної оборони ЗСУ», – каже «Якір».

Він ще не знає, чим саме займатиметься після Перемоги. Адже ідей має багато. Однозначним пріоритетом свого мирного життя бачить родину, бо вважає, що ворог вкрав у нього дуже цінну річ – можливість спілкуватися із найріднішими, бути постійно поруч, підтримувати і разом з дружиною ростити донечку, щодня радіючи її успіхам і відкриттям великого світу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120 бригади територіальної оборони ЗСУ