24 берез. 2023 10:21

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

111

0

Військовослужбовець з Вінниччини з позивним «Шаляпін»: «На війні головне вижити, а після війни – жити»

Військовослужбовець з Вінниччини з позивним «Шаляпін»: «На війні головне вижити, а після війни – жити»

Встиг побувати на посадах кулеметника, навідника, гранатометника


Військовослужбовець «Шаляпін» ще у 2019 році підписав контракт з теробороною на проходження служби в резерві. А нині боєць – т.в.о. заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення 171 батальйону ТрО ЗСУ.

Про це повідомили на сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

До початку повномасштабного вторгнення захисник працював головним спеціалістом відділу Міністерства у справах ветеранів України у Вінницькій області. З 2014 по 2015 роки брав участь в АТО в складі 9 ОМПБ, який виконував завдання по наступу та утриманню звільнених територій півдня Донецької області та посилення кордону з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. Встиг побувати на посадах кулеметника, навідника, гранатометника, головного сержанта роти.

«На війні головне вижити, а після війни – жити. Перемога – це наш єдиний вихід як держави, нації та народу у цій війні. Поразка означатиме знищення та забуття нашого минулого, теперішнього і майбутнього й рабство наших дітей, онуків, правнуків...Аби цього не сталося українці обов’язково мають перемогти, - каже «Шаляпін».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info