20 берез. 2023 12:35

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

104

0

Військовий з Вінниччини: «Все, що буде залежати від мене і моїх побратимів – ми зробимо»

Військовий з Вінниччини: «Все, що буде залежати від мене і моїх побратимів – ми зробимо»

Сергій розповідає, одного разу, під час прямого контакту з ворогом їм вдалося взяти в полон російського солдата.


Військовослужбовець вінницької 120 бригади тероборони Сергій каже, воїни, які сьогодні захищають країну від окупантів, роблять для цього усе можливе.

Історію військовослужбовця розповіли на сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

«Мені дуже запам’ятався перший день на передовій зі своїм новим підрозділом. Тоді люди, які не знали, що таке війна, потрапили на поле бою. Я бачив на обличчях своїх підлеглих нерозуміння, але впевнено можу сказати, що вони з честю і гідністю пройшли цей шлях», – пригадує Сергій, військовослужбовець окремого підрозділу 120 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Влітку він із побратимами захищав Україну на Донеччині. Військовослужбовці зайняли пристріляні противником позиції, тож одразу потрапили під артобстріл, але з ворожим тиском впоралися і не відійшли.

«Ми утримували лінію оборони визначену нашим командуванням, споруджували фортифікації, нерідко під обстрілами. Але люди звикли та із розумінням поставилися до наших завдань. Головне правило: чим глибше вкопаєшся, тим довше проживеш», - каже воїн.

Сергій розповідає, що одного разу, під час прямого контакту з ворогом їм вдалося взяти в полон російського солдата і трішки з ним поспілкуватися:

«Таке «трусив», що в голову не лізе. Маючи трохи розуміння в психології, зауважу, що з десяти простих питань він на дев’ять збрехав. Росіянам абсолютно не можна вірити».

Нині підрозділ уже знаходиться на півночі країни.

«Все, що буде залежати від мене і моїх побратимів – ми зробимо. Звичайні прості люди, як дехто нас називає комбайнерами й трактористами, витримують це випробування із високо піднятою головою», – наголошує військовий.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки 120 бригади