6 квіт. 2017 00:08

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:39
Місто
0

89

0

Вночі Староміський міст у Вінниці закатали асфальтом. Фоторепортаж

Вночі Староміський міст у Вінниці закатали асфальтом. Фоторепортаж

Вночі Староміський міст у Вінниці закатали асфальтом. Фоторепортаж


 5 квітня о 22 годині підрядники почали роботу по асфальтуванні Староміського мосту. Завершити ремонт планують до ранку. Поки тривають роботи, поліцейські пропускають авто по одній смузі руху.

Як проводять ремонт, перевірив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, який приїхав разом з мером Маріуполя Вадимом Бойченком.

«До ранку тут все буде зроблено, - говорить Сергій Моргунов. Після зими є багато нарікань, що асфальт зійшов разом з снігом. Він зійшов на тих вулицях, які почали робити в 2006, 2007, 2008 роках. Це достатньо великий термін. Вже необхідно до них повертатись».

Так як у місті великий трафік транспорту через Староміський міст, асфальтувати вирішили вночі.

«На мосту достатньо велике навантаження, особливо після перекриття Київського мосту, були проблеми з покриттям. Щоб можна було створити комфортні умови для приватного та громадського транспорту, прийнято рішення проводити роботи вночі», - говорить мер.

Площа мосту, який підрядники до 4-ї години ранку пообіцяли закатати в асфальт – 3400 м.кв.

За словами міського голови, окрім мосту між Старим містом та центром, асфальтуватимуть найближчим часом проспект Юності – від Андрія Первозваного до садиби Пирогова, Привокзальну та Київську.

Вінниця.info