2 берез. 2023 11:31

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:56
Суспільство
0

925

0

Водій тролейбуса з тридцятирічним стажем розповів про роботу і випадок у Вінниці, який запам’ятався назавжди

Водій тролейбуса з тридцятирічним стажем розповів про роботу і випадок у Вінниці, який запам’ятався назавжди

Вінничанин Микола понад 30 років працює водієм тролейбуса


Люди, які працюють для людей завжди заслуговують поваги. У Вінниці пан Микола з часів незалежної України возить пасажирів тролейбуса. Понад тридцять років він сідає за кермо електротранспорту і сумлінно виконує свою роботу.

Кореспондент Вінниця.info познайомилась з паном Миколою, коли на маршрут вийшли польські «Solaris». Він є водієм одного з тролейбусів.

«Водієм тролейбуса працюю 32 роки. Правда не весь час у Вінниці», - говорить чоловік.

Цікавимось, чи підходять пасажири, чи не було випадків коли заважають водію, адже громадським транспортом користуються різні люди.

«Та ні. Але буває різне. Перед цим я працював на ЛуАЗ-і. Там тролейбус такий, що як би ти не пробував плавно гальмувати, все одно різкі рухи. То пасажири обурювались, мовляв «ти що дрова везеш?».

Буває, що дитина хоче через пішохідний перехід перебігти, мені треба зупинити тролейбус, тоді виходить різке гальмування. Пасажири, які ззаду в тролейбусі не бачать що на дорозі відбувається, тому обурюються», - розповідає пан Микола.

Звичайно ж ми поцікавились, чи були випадки на роботі, які назавжди залишаються в пам’яті, адже 30 років за кермом це великий період.

«Перший рік як пропрацював, у Вінниці була смертельна аварія – легковик в’їхав у тролейбус. За кермом був літній чоловік і машина врізалась «в лоб» тролейбуса. Він (водій легковика – ред.) вже був мертвий, коли сталась аварія. Потім це підтвердила експертиза. Цей випадок тримається в моїй голові 30 років. Це було в 1992 році. Я тоді якраз в депо їхав, пасажирів в мене багато не було. Тролейбус загальмував, гальмівний шлях був 50 сантиметрів. Пасажири живі, но дядько (водій легковика) помер ще на Київському мосту, ще до зупинки Жуковського (зараз назва – пров. Ісмаїла Гаспринського)», - пригадує чоловік.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info