28 листоп. 2022 09:31

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

65

0

Володимир Зеленський закликав українців допомагати один одному і зважати на сигнали повітряної тривоги через можливі ракетні удари терористів

Володимир Зеленський закликав українців допомагати один одному і зважати на сигнали повітряної тривоги через можливі ракетні удари терористів

У вечірньому зверненні 27 листопада Президент попередив про можливі нові терористичні удари з боку росіян на цьому тижні


Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 27 листопада попередив про можливі нові терористичні удари з боку росіян на цьому тижні, закликав українців допомагати один одному і не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

«Після масованого удару терористів у минулу середу день за днем ми відновлювали генерацію й постачання електрики. Станом на сьогодні в більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки. Ситуація енергетиками контролюється. І я дякую за це тисячам людей, які по всій нашій державі працювали цілодобово, щоб повернути світло, повернути людям воду, повернути нам з вами тепло та зв’язок.

Я дякую всім працівникам енергетичних компаній, комунальних служб, ремонтних бригад, обласній владі, керівникам місцевих громад, які допомагали. Хочу подякувати також бізнесу, який долучився. Українська єдність знову й знову демонструє свою силу, демонструє нашу результативність. Я дякую всім українським підприємцям, які зараз роблять свої офіси, відділення, кафе та інші об’єкти новими Пунктами Незламності. Які роблять усе, щоб допомогти людям», - сказав Президент.

Разом з тим він зазначив, що терористи готують нові удари.

«Ми це точно знаємо. І поки в них є ракети, вони не заспокояться, на жаль. Але наша здатність допомагати одне одному й дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сім’ї з дітьми, про тих, у кого війна забрала і дім, і рідних... Наша взаємодопомога є одним з елементів захисту від терору й є нашою силою.

Тиждень, що починається, може бути таким же складним, як і цей, що минає. Наші сили оборони готуються. Вся наша держава готується. Всі сценарії опрацьовуємо, зокрема з нашими партнерами.

І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги всіх тих, кому можете допомогти. І, будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги.

Всі разом і допомагаючи одне одному ми пройдемо і цей виклик війни – цю зиму, це намагання Росії використати холод проти людей.

Ситуація на фронті залишається дуже важкою. І найбільше – на Донеччині, як і в попередні тижні.

Я хочу подякувати сьогодні за стійкість усім нашим воїнам, усім нашим героям!

Вистояти зараз і захиститись зараз – це вистояти й захиститися на покоління вперед для всіх українців на всій нашій прекрасній землі.

Ми робимо й будемо робити все можливе, щоб зміцнити нашу оборону. Робимо й будемо робити все, щоб притягти Росію до відповідальності за цю війну, за цей терор.

І щоб досягти цих результатів, на тижні, що починається, будуть нові важливі кроки.

Я дякую всім нашим партнерам, які допомагають! Дякую кожному лідеру, який сприймає захист України як захист свободи та безпеки й для своєї країни!», - сказав у зверненні Володимир Зеленський.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title