3 листоп. 2022 17:44

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Суспільство
0

66

0

«Ворог встановлював міни вручну, і дистанційно» - начальник інженерної служби на Вінниччині

«Ворог встановлював міни вручну, і дистанційно» - начальник інженерної служби на Вінниччині

Сапер - одна з найважливіших військових професій в Україні


Сапер - одна з найважливіших військових професій в Україні, адже розмінування нашої землі буде першочерговим завданням після перемоги. У саперів Нацгвардії завжди є робота. Вони незамінні як на фронті, так і на звільнених територіях. Військові розповідають, що на території України росіяни залишили безліч підступник «сюрпризів», адже ворог встановлював міни і вручну, і дистанційно.

Про це йдеться на відео опублікованому на сторінці Військова частина 3008 Національної гвардії України.

«Найважливіше моє завдання – зберегти життя нашим саперам. З 2014 року ми здобули досвід, який допомагає в роботі. В мене в групі розмінування є військовослужбовці в яких я впевнений. Вони раніше проходили військову службу за контрактом, але після війни повернулися по мобілізації.

Зокрема, наший саперний взвод долучався до виконання завдань із інженерного забезпечення підрозділів на Південно – Українській АЕС. Понад 2, 5 місяці ми проводили розмінування території в Київській області. І останнє відрядження це - Харківська область. Де ми не лише проводили заходи із розмінування, але й встановлення мін перед позиціями наших підрозділів. Дуже багато було мін, які встановлені на розтяжці. Мінування проводилось засобами дистанційного мінування. Це так звані міни «Пелюсток».

Досить часто ми зустрічали їх на території Харківської області. Вона маленька, але якщо на неї наступити, відриває кінцівки. Таких мін багато зустрічали, знешкоджували, зараз листя опало, і їх не дуже видно. Порада щоб місцеві та військовослужбовці не займалися знищенням таких мін. Є спеціалісти, які приїдуть та знешкодять або знищать їх. В нашій професії потрібно бути завжди обережним та уважним на всі 100%», - зазначає начальник інженерної служби одного з підрозділів Нацгвардії на Вінниччині майор Олег Гамарник.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info