13 жовт. 2022 13:40

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:00
Суспільство
0

49

0

Воїни бригади імені Якова Гандзюка покращують свою майстерність у мистецтві перемагати у війні

Воїни бригади імені Якова Гандзюка покращують свою майстерність у мистецтві перемагати у війні

Перед бойовими діями, всі проходять підготовку і тренування на полігоні


Мобілізовані військовослужбовці окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка на одному з полігонів поряд із веденням запеклих бойових дій із визволення України від ворожих російських військ, упевнено й регулярно набувають вмінь і навичок для ефективного знищення бронетехніки та живої сили противника.

Як тренуються наші воїни, розповіли на інформаційному сайті Міністерства оборони АрміяInform.

За словами одного з інструкторів на псевдо «Історик», проводяться заняття зі злагодження дій військовослужбовців з бойової стрільби, зокрема з автоматів, кулеметів, гранатометів та бойових машин.

«Покращуємо фахові навички та якісно готуємось до виконання завдань за призначенням у районі бойових дій. Готуємо наших бійців, які мають бойовий досвід, та геть новачків. Звичайно враховуємо новітній досвід, здобутий нашими військовими в ході боїв під час широкомасштабного вторгнення росії. Війна триває, постійно дізнаємося щось нове, аналізуємо та беремо на озброєння», - розповідає інструктор.

Головною відмінністю підготовки на сьогодні є те, що немає якогось визначеного терміну, адже найважливіший критерій - готовність до ведення бойових дій. Тому досвідченні захисники, ті, хто вже мав досвід служби, швидше поповняють підрозділи.

«Саме для того ми тут, щоб визначити рівень хлопців, кому потрібно більше часу на підготовку - він його отримує. Адже ми не рашисти, щоб відправляти у бій всіх підряд», - додають досвідчені інструктори.

Окрім вогневої підготовки, військові здобувають навички з тактичної медицини, інженерної справи та топографії.

«Треба якнайкраще підготуватися до майбутньої зустрічі з ворогом, натренувати всі вправи до автоматизму», - каже військовослужбовець Денис.

Тренують військовослужбовців також і досвідчені іноземні інструктори за міжнародними стандартами. Вони допомагають нашим воїнам швидко опанувати зброю різних типів та вміло її використовувати під час реального бою.

За словами військових, це важливий досвід, адже він допоможе здобути нові знання, перетворити їх на повноцінний боєздатний загін та уникнути можливих помилок на полі бою.

«Що краще підготовлений – то надійніше захищений. Люди з різних шкіл підготовки можуть зовсім по-різному викладати одну й ту саму дисципліну, додаючи необхідні деталі. Тому міжнародний досвід дозволить нам стати всебічно підготовленими, впевнено й грамотно діяти та зменшити кількість людських втрат», - каже новобранець Дмитро.

Постійні вишколи на полігоні допомагають воїнам завжди бути готовими до відбиття атак ворога та покращувати свою майстерність у мистецтві перемагати у війні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – кореспондентів АрміяInform