2 верес. 2022 13:23

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:17
Події
0

93

0

Вибухотехнік з Вінниці отримав нагородну зброю від Міністра внутрішніх справ

Вибухотехнік з Вінниці отримав нагородну зброю від Міністра внутрішніх справ

Валентин Мельник отримав вогнепальну зброю від від Міністра внутрішніх справ


У Вінниці, один із українських вибухотехніків, який повертає безпеку на звільнені землі - підполковник поліції Валентин Мельник отримав нагородну зброю від Міністра внутрішніх справ.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Нині Валентин Мельник тимчасово виконує обов’язки начальника відділу вибухотехнічної служби у Вінницькій області. Наказом Міністра внутрішніх справ України заохочений відзнакою Міністерства внутрішніх справ України «Вогнепальна зброя».

Сапер має 24 роки вислуги, міцний характер та внутрішній «саперський стержень», вміння відключитися від зовнішніх проблем і зосередити увагу лише на об’єкті, з яким працюєш, колосальний практичний досвід здобутий в зоні антитерористичної операції, багато ротацій, насичених бойовими виїздами.

«Розміновувати від вибухонебезпечних предметів нещодавно звільнені від російських окупантів території України - це не героїзм, це звичайна робота, — говорить підполковник. — Звісно, було страшно, але насправді нічого надскладного в нашій роботі немає, якщо є знання і досвід», — зазначає Валентин Мельник.

Вибухотехніки завжди перебувають на передовій, навіть якщо навкруги не точаться бої. Валентин Петрович разом із співробітниками підрозділу з перших днів деокупації був у Київської області задля безпеки жителів Гостомеля, Бучі, Ірпіня, проводив розмінування та знешкодження вибухових пристроїв, які залишили після себе ворожі війська.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info