27 жовт. 2023 12:16

Останнє оновлення  
27 жовт. 2023 12:16
Суспільство
0

457

0

Як батько загиблого пілота, завдяки гранту в проєкті «Варто Робити своє», розвиває бізнес на Вінниччині

Як батько загиблого пілота, завдяки гранту в проєкті «Варто Робити своє», розвиває бізнес на Вінниччині

Оговтатись від важкої втрати допомогла робота над будівництвом ветеринарної клініки та аптеки. Кошти на власну справу Микола Бондаренко з Вінниччини отримав у межах проєкту «Варто Робити своє» від Благодійного фонду «МХП-Громаді» та УВФ Мінветеранів.


Микола Бондаренко працював ветеринарним лікарем на підприємстві «Зернопродукт МХП», ростив сина і доньку. Та 6 березня 2022 року повномасштабна війна забрала у чоловіка опору - сина Сергія, який був льотчиком-штурманом вертольоту МІ-8. Пережити горе, каже батько, було вкрай складно.

«Звільнився. Постійно їздив на кладовище… Важко пережили. Потім я захворів, стався інсульт і так воно йшло аж поки я не потрапив до юриста у міській раді. Він розповів, що МХП на відкриття своєї справи пропонує співфінансування разом з Українським ветеранським фондом, тоді і згадав про давню мрію», - згадує Микола.

За два місяці почав втілювати плани у життя. Перший транш коштів чоловік використав на ремонт приміщення ветеринарної аптеки. Другий транш піде на відновлення приміщення ветеринарної клініки.


У планах Миколи запустити цілодобову ветеринарну аптеку та клініку з рентген-апаратом та переносним УЗД-апаратом для тварин.

Заняття власною справою допомогло Миколі Бондаренку побороти важкі життєві потрясіння та мобілізувати сили для активної роботи задля перемоги України.

«Підтримувати й допомагати військовим та їхнім родинам — один з векторів нашої діяльності. Відновлення України почнеться не після перемоги. Цей процес триває вже зараз. І від того, яке середовище, яку екосистему в громадах ми створимо для тих, хто захищає нас на передовій, залежить якість життя всіх наших майбутніх поколінь. Бо ветерани мають знати: їх чекають. Родини, громади, Україна. Вони потрібні», — наголошує Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП — Громаді».

Довідково. На початку цього року Благодійний фонд «МХП – Громаді» у партнерстві з Українським ветеранським фондом Міністерства ветеранів провів конкурс #Варто «РобиТИ Своє». За його умовами десятеро українців – ветерани та їхні сім’ї, а також родини загиблих – отримали від 500 000 грн до 1,5 млн грн на розвиток власного бізнесу.