28 квіт. 2017 16:57
54
Також для читачів Вінниця.info чорненька з «Неангелів» записала відео-звернення.
28 квітня у Вінниці концерт гурту «Неангели». Співачки приїхали до міста задовго до початку. Їх розмістили в одному з готелів по вул. Соборна при вході якого знаходиться велика афіша з їхніми зображеннями. Саме біля неї дівчата зробили безліч селфі та поспілкувалися з Вінниця.info.
Першою у центр Вінниці вийшла Слава. Близько 14 год., коли біля готелю щойно припар кувався концертний автобус, руденька з «Неангелів» одразу почала фотографуватися біля постера. Наскільки стало зрозуміла, вона щойно приїхала та вийшла з авто, адже була взута у м’які червоні хатні капці. Розмовляти з кореспондентом не стала.
Більш говіркою виявилася Вікторія, чорненька з гурту. З готелю вона вийшла приблизно через дві години.
«У вас прекрасне місто! Дуже європейське. Тому ми ним із задоволенням йдемо гуляти. Люди тут прекрасні. Нас ніхто не чіпає. Погода прекрасна, тому, перед початком концерту, чудово подихати повітрям», - каже співачка.
Також для читачів Вінниця.info співачка записала відео-звернення.