1 груд. 2022 09:56

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Суспільство
0

131

0

Як працюють медичні заклади Ладижина: роз’яснення Вінницької ОВА

Як працюють медичні заклади Ладижина: роз’яснення Вінницької ОВА

В Ладижинській лікарні та ЦПМСД створено запас медикаментів для надання екстреної медичної допомоги.


У зв’язку із надзвичайною ситуацією, воєнного характеру в Ладижині, яка склалася, наразі тимчасово призупинена планова госпіталізація пацієнтів до Ладижинської міської лікарні. З паперовими направленнями від лікарів пацієнти можуть звернутись до будь-якого медичного закладу області, в якому є той вид медичних послуг, який їм потрібен.

Про це повідомляє департамент Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА.

Усі пацієнти, що потребуватимуть ургентного екстреного лікування, будуть спрямовуватись за маршрутом екстреної медичної служби до Гайсинської ЦРЛ та обласних лікарень.

У приймальному відділенні Ладижинської міської лікарні можуть надати невідкладну та екстрену допомогу, а також, в разі потреби, проконсультувати амбулаторно. Тут цілодобово знаходяться на чергуванні лікарі.

Також біля приймального відділення лікарні 24/7 чергують бригади швидкої медичної допомоги.

Ладижинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги працює. На його базі функціонує пункт невідкладної допомоги. Тут чергують лікарі та медсестри, проводиться амбулаторний прийом. Сімейні лікарі ЦПМСД робитимуть подвірний обхід своїх пацієнтів.

В Ладижинській лікарні та ЦПМСД створено запас медикаментів для надання екстреної медичної допомоги. В разі потреби, він буде поповнений з обласного медичного гуманітарного складу.

Нагадаємо, в Ладижині надзвичайна ситуація воєнного характеру – таке рішення ввечері 28 листопада прийняла Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Вчора, 28 листопада, Сергій Борзов збирав термінову нараду через надзвичайну ситуацію в Ладижині, де майже 18 тисяч жителів без тепла.

Через відсутність опалення в Ладижині, не може повноцінно функціонувати місцева лікарня. Тому пацієнтів, які потребують знаходження в стаціонарі, транспортують до Гайсинської центральної районної лікарні.

Репортаж з Ладижина – міста, де майже 18 тисяч мешканців залишились без тепла. Адже Ладижинська теплоелектростанція, яка була єдиними джерелом теплопостачання в місті, після російських ракетних ударів зупинена.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info