20 берез. 2017 13:22

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:40
Місто
0

82

0

Як проходять ремонтні роботи на Київському мосту у Вінниці. Фоторепортаж

Як проходять ремонтні роботи на Київському мосту у Вінниці. Фоторепортаж

Як проходять ремонтні роботи на Київському мосту у Вінниці. Фоторепортаж


 20 березня у Вінниці на Київському мосту працює 4 працівників-мостовиків, які демонтують залишки старого асфальту та старі плити. При в’їзді на міст патрульні поліцейські контролюють, аби водії легкових автівок не виїжджали на міст.

Підрядники, розповіли журналісту  Вінниця.info, що зробили за тиждень та які роботи заплановані.

«Зараз ми знімаємо п’ять слоїв асфальту і всі плити з пішохідної зони, вони всі викидаються. Все тут «прогниле». Потрібно витягувати балки, труби. Під мостом ще буде робота проводитися.

Далі зачищаємо, видуваємо. В’яжеться арматура, кидається поперек і бетонується, потім покривається бетон і гідроізоляція. На цьому мосту гідроізоляції немає. Після неї буде проводитися асфальтування, цим займатимуться дорожники.

Будемо встановлювати нові металеві стовпці, відбійники, нові бордюри, пішохідна зона буде ширшою, все буде, як на Центральному мосту», - каже працівник.

Представники підрядників додають, що мають досвід ремонту мосту у Вінниці та нарікають, що вінничани «кваплять» їх (на вихідних в соцмережах активного обговорювалось, що Київський міст ремонтують повільно і не видно працівників).

«Ми ремонтували теж Центральний міст в 2000 році. Він був в кращому стані. Ми його 5 років ремонтували, а тут хочуть за 9 місяців», - каже працівник.

За його словами зараз проводяться першочергові підготовчі ремонтні роботи, а потім буде залучатися бригада з більшої кількості людей і буквально повинна «кипіти» робота.

Нагадаємо, що Київський міст було перекрито 11 березня.

Як ми раніше повідомляли, Вінницька транспортна компанія ввела спеціальний інтервальний режим руху.

Угоду на ремонт мосту уклали у листопаді 2016. Він обійдеться 56,4 млн. гривень. 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info