12 верес. 2023 16:25

Останнє оновлення  
12 верес. 2023 16:25

3 хвилини читання

Суспільство
0

266

0

Як сплачувати рахунки за електроенергію «Енера Вінниця» онлайн: прості та зручні способи

Як сплачувати рахунки за електроенергію «Енера Вінниця» онлайн: прості та зручні способи

Щомісячна оплата комунальних послуг для багатьох українців є не надто приємним процесом, що асоціюється зі складними підрахунками та великою кількістю папірців. Тому дедалі більше споживачів надають перевагу онлайн-розрахункам. Для їхнього здійснення зазвичай потрібно лише мати банківську картку та знати номер свого особового рахунку. Поговоримо про те, як заплатити за споживання електроенергії постачальнику «Енера Вінниця», не виходячи з дому.


Оплата на сайті «ПриватБанку»

ТОВ «Енера Вінниця», що здійснює постачання електричної енергії та природного газу, не надає можливості для прямої оплати за споживання енергоресурсів на власному сайті. Проте будь-який клієнт компанії має змогу переказати кошти постачальнику на вебмайданчику «Приват24». Зробити це дуже просто.

  1. Щоб перейти на платіжну сторінку, увійдіть у розділ «Оплата та послуги» на офіційному онлайн-ресурсі компанії. Потім відкрийте блок «Оплата» та оберіть іконку «Приват24».
  2. На сторінці оплати введіть номер особового рахунку, вказаний у паперовій платіжці. Реєструватися на сайті чи встановлювати мобільний застосунок необов’язково.
  3. Після натискання кнопки «Далі» вкажіть 16-значний номер картки, термін її дії та код CVV/CVC. Підтвердьте транзакцію, натиснувши кнопку «Сплатити». 

Для оплати можна використовувати картку будь-якого банку. Клієнти «ПриватБанку» мають змогу знайти в розділі «Комунальні платежі» свій рахунок за адресою та оплатити його, обравши будь-яку картку з гаманця («Для виплат», «Універсальну», «єПідтримка») або вказавши інші дані. Враховуйте, що за переказ коштів банк стягує комісію.

Оплата в онлайн-банкінгу за реквізитами

Оплата за електроенергію у Вінниці також доступна на сайті або в мобільному застосунку будь-якого банку. Для здійснення переказу потрібно знати реквізити постачальника (ЄДРПОУ, IBAN, офіційну назву). Подивитися їх можна у платіжці, що надійшла у поштову скриньку. У полі «Призначення платежу» варто вказати номер о/р і зазначити, що це плата за електроенергію.

Оплата на Portmone


Швидко сплатити онлайн за світло можна також на сайті або в мобільному застосунку Portmone. Оплата Енера Вінниця доступна як за реквізитами, так і безпосередньо за особовим рахунком. Якщо ви бажаєте розраховуватися з постачальником в один клік, не вводячи жодних цифр, потрібно зареєструватися на платформі та створити шаблон. Як це зробити? Скористайтеся простим алгоритмом.

  1. Створіть адресу у своєму профілі та знайдіть рахунки, виставлені постачальниками комунальних послуг.
  2. Якщо шаблон автоматично не підтягнувся, натисніть кнопку «Додати новий рахунок».
  3. Обов’язково вкажіть регіон — «Вінниця та область».
  4. Знайдіть серед переліку компаній ТОВ «Енера Вінниця».
  5. Введіть номер о/р.
  6. Натисніть кнопку «Оплатити» або «Зберегти без оплати».

Так само ви можете створити шаблони для оплати інших комунальних послуг: опалення, обслуговування багатоквартирного будинку і прибудинкової території, гарячого, холодного водопостачання та водовідведення, споживання і транспортування газу. Таким чином, ви отримуватимете всі платіжки в електронному вигляді та матимете змогу розрахуватися з постачальниками одним натисканням кнопки, прив’язавши картку до свого профілю. До речі, в разі придбання тарифного плану «Місяць» комісія за перекази не стягується.

Щоб не забути розрахуватися за світло, користувачі платформи можуть налаштувати нагадування. Обравши Portmone, ви завжди зможете оплачувати комуналку вчасно та без жодних труднощів.

Вінниця.info