29 листоп. 2022 11:46

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Новини компаній
0

74

0

Як вибрати бездротові навушники

Як вибрати бездротові навушники

Навушники в наш час стали невід'ємною частиною прогулянки наодинці, занять спортом, прослуховування музики тощо. При бажанні зануриться в свої думки або ізолюватися від зовнішнього впливу людей навколо такий пристрій безумовно може допомогти


Навушники в наш час стали невід'ємною частиною прогулянки наодинці, занять спортом, прослуховування музики тощо. При бажанні зануриться в свої думки або ізолюватися від зовнішнього впливу людей навколо такий пристрій безумовно може допомогти. Безліч покупців починає усвідомлювати проблему і незручність у вигляді дротових навушників. Транспортування і використання такого девайса не завжди зручне, дроти частенько заплутуються, заважають під час активних тренувань. Тому сьогодні дедалі популярнішими стають бездротові навушники, які вирізняються компактністю та хорошим рівнем звучання, вони не випадуть із вух навіть під час активних фізичних навантажень.

Що потрібно врахувати під час вибору бездротової гарнітури

Ви можете вибрати дорогі моделі або бюджетний варіант, незалежно від варіанту важливо врахувати:

  • якість звуку і силу відтворення. Діапазон частот - це характеристика, здатна показати значення можливої кількості частот, що відтворюються динаміками. Людський слух здатний чути частоти від 20 до 25 КГц, тому за великим значенням гнатися немає сенсу. Опір - найважливіший аспект, що впливає на якість звуку. Навушники з високим опором називають високоомними. Найкраще купувати моделі з опором 30-36 Ом. Чутливість відповідає за гучність звуку. Якщо звук буде тихим, навушники не зможуть заглушити навколишні звуки і прослуховування музики виявиться просто некомфортним. Необхідно орієнтуватися на 95 дБ і вище;
  • форм-фактор. У продажу представлені вертикальні, накладні та вкладиші.
  • Bluetooth. Технологія, завдяки якій навушники працюють. Оптимальний варіант - версія Bluetooth не менше 5.1;
  • автономність. Бездротові навушники можуть забезпечити досить довгу автономну роботу. Середні за якістю пристрої можуть пропрацювати приблизно 5-6 годин без підзарядки на середньому навантаженні. У комплекті з навушниками продається кейс, який виконує функцію і швидкого заряджання за необхідності. За такого розкладу навушники можуть пропрацювати понад 20 годин, з урахуванням того, що кейс із зарядкою може зарядити пристрої на 5-6 повних циклів роботи.
Що стосується дизайну, то він може бути будь-яким, так само як і колір гарнітури. У деяких моделях може бути вбудований мікрофон, за рахунок якого можна розмовляти, не дістаючи сам смартфон.