25 лип. 2023 14:58

Останнє оновлення  
25 лип. 2023 14:58

2 хвилини читання

Новини компаній
0

757

0

Як зробити ставку на бокс: стратегії, види, особливості

Як зробити ставку на бокс: стратегії, види, особливості

Ставки на бокс цікавлять багатьох прихильників цього виду спорту. Адже можливо не тільки насолоджуватися поєдинков свого кумира, а ще й заробляти на цьому гроші.


Вже кілька десятиліть ставки на бокс в Україні та Європі користуються попитом. На ринг виходять відомі гравці та змагаються за першість у спарингу, а вболівальники заробляють на цьому кошти. Так,  зараз  вся країна чекає на   двобій та робить прогноз Усік - Дюбуа, цей  бій збере багато глядачів. 

Від чого залежить розмір ставки на бокс та її виграш? Ці нюанси хвилюють багатьох новачків. У цій статті пропонуємо вашій увазу короткий екскурс у світ ставок на бокс та їх особливостях. 

Види та особливості ставок на бокс в Україні

Бокс має свої особливості. Насамперед, цей вид спорту полягає не в тому, щоб "бити один одного", а в тому, що в ньому є дуже чіткі правила, яких усі мають дотримуватися. Тому прихильників цього виду спорту все більше кожного року. Ставки на бокс дають можливість підвищити відчуття азарту та вболівання за улюбленого спортсмена. Тільки уявіть, наскільки підвищен емоційний рівеньу людини, чия ставка зіграла?! Зробити ставки на бокс і виграти можете і ви! Нижче ознайомтеся з основними видами ставок:

  • Як вирішується боксерський поєдинок? Майже в кожному боксерському поєдинку у вас є можливість зробити ставку на те, як у підсумку буде вирішено бій. Тут можна, наприклад, зробити ставку на те, чи буде суд за очками або чи зможе один із боксерів виграти поєдинок достроково нокаутом. Іншими варіантами на цьому ринку ставок є дострокове завершення бою технічним нокаутом, а іноді навіть дискваліфікація боксера. На мій погляд, детально аналізуючи бій, можна дуже добре судити, чи буде бій проходити всю дистанцію або відповідний боксерський поєдинок пахне нокаутом.

  • У якому раунді нокаут? Якщо ви впевнені, що в певному боксерському поєдинку буде нокаут, ви можете уточнити цю підказку у низки букмекерских контор. У вас є можливість зробити ставку на раунд, у якому бій закінчиться нокдауном. Шанси на цьому ринку ставок значно вищі. Однак іноді важко оцінити, в якому раунді відбудеться вирішальний нокаут.

  • Ставки на бокс на кількість виграних раундів. Гнучкість ставок на бокс явно помітна на цьому ринку ставок. У вас є можливість зробити ставку на кількість виграних раундів за весь боксерський поєдинок. Цей ринок ставок особливо цікавий, коли бій іде на всю дистанцію. Тут вам залишається тільки точно оцінити, чи йдеться про рукопашну сутичку на вістрі ножа, чи результат абсолютно ясний. З мого досвіду, ви отримуєте особливо привабливі коефіцієнти для ставок на боксерський раунд.

Ставки на бокс в Україні залежать від обраної стратегії та детального вивчення історії поєдинків спортсмена. Від його фізичної форму в першу чергу залежить результат гри та ваші шанси на перемогу. 

Як правильно зробити ставку на бокс

Сьогодні бокс ставки для новачків викликають багато питань. Завдяки різноманіттю букмекерських контор дуже важко зробити вибір. Кожна контора пропонує свої правила, щоб зробити ставку на бокс. Тому потрібно детально ознайомитися з правилами та обрати один або декілька варіантів для реєстрації. 

  • Зареєструйтеся на обраній платформі. Заповніть реєстраційну форму і створіть обліковий запис. Вам може знадобитися надати особисту інформацію та внести депозит, щоб почати робити ставки на бокс.

  • Внесіть депозит. Виберіть спосіб оплати, який приймається на платформі, і переведіть кошти на свій ігровий рахунок. Переконайтеся, що ви відповідаєте вимогам до мінімального депозиту, і скористайтеся будь-якими вітальними бонусами або пропозиціями.

  • Виберіть вид спорту та подію. Виберіть бокс, гравця, якого ви добре знаєте, і знайдіть цікаву гру або змагання. 

  • Визначтеся з ринком ставок і типом ставки. Подумайте, яку ставку ви хочете зробити. Хочете зробити ставку на переможця гри, передбачити кількість раундів або інші події під час гри? Виберіть відповідний ринок ставок і надішліть купон. 

Але слід пам'ятати, що бокс ставки роблять виключно після аналізу всіх нюансів гри та боксера. Вболівальнику потрібно зібрати інформацію щодо фізичного стану гравця, кількість виграшних поєдинків, навіть його емоційний стан має значення.

Стратегії ставок на бокс сьогодні

Важко уявити ставки на бокс сьогодні без використання стратегії. Перше, що повинен зробити вболівальник - вирішити якій стратегії надати перевагу. З часом можливо сформувати індивідуальну стратегію, що буде відповідати вашим спостереженням та набутому досвіду. Для новачків або тих, хто не знайомий з онлайн-ставками на такі види спорту, як бокс або ММА, стратегії ставок, як правило, доволі прості. Загальне припущення полягає в тому, що можна робити ставки тільки на три можливих результати. Як і у футболі, де можна поставити на перемогу, поразку або нічию. Однак, якщо ви трохи заглибитися в питання ставок на бокс, то виявити, що можливості для розміщення ставки несподівано більш різноманітні. Тож ви можете робити ставки не тільки на перемогу, поразку чи нічию, а й на хід боксерського поєдинку. Можна створювати різні стратегії ставок. Наприклад, можна поставити на перемогу за очками або нокаутом. Ставки на бокс сьогодні також можна робити на кількість очок і різницю між очками та суперником. Або точну причину перемоги та кількість виграних раундів. Усі ці фактори значно підвищують рівень азарту і дають змогу використовувати безліч гнучких стратегій ставок.