29 січ. 2023 12:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:10
Суспільство
0

75

0

Які кольори легкових автомобілів були найбільш популярними в Україні в минулому році

Які кольори легкових автомобілів були найбільш популярними в Україні в минулому році

Серед легкових автомобілів в Україні за минулий рік найбільшу популярність мали автівки сірого кольору. Вони становлять 35%


Серед легкових автомобілів в Україні за минулий рік найбільшу популярність мали автівки сірого кольору. Вони становлять 35%.

Про це розповіли в Головному сервісному центрі МВС України.

Як повідомили в ГСЦ, сірий колір — універсальний. Власники таких авто розважливі, цілеспрямовані та прагматичні люди, які прагнуть душевного та фізичного комфорту.

На другому місці — чорний колір. Його обрали 21% автовласників. Чорний вибирають, бо він представницький та солідний. Цей колір говорить про впевнених у собі та активних людей.

Третім став білий колір — 16%. Білий колір — ідеальний, а тому його обирають самодостатні люди, які відчувають гармонію з собою і навколишнім світом.

Четвертий — синій — 12%. Колір моря та спокою. Характеризує власників авто, як мудрих і доброзичливих людей.

П’ятірку найбільш популярних кольорів замикає — червоний колір — 6%. Автомобілі червоного кольору обирають сміливі та вольові люди.

На шостому місці опинився зелений колір — 4%. Різні відтінки зеленого стають до вподоби досить енергійним особам.

Категорія — «інші кольори» підсумовує рейтинг популярних кольорів легкових автомобілів у 2022 році та становить — 6%. До неї входять — жовтий, помаранчевий, коричневий, фіолетовий та решта.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info