4 листоп. 2022 11:36

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:49
Культура
0

152

0

Юний скульптор з Вінниччини переміг у конкурсі мистецтв у Словаччині

Юний скульптор з Вінниччини переміг у конкурсі мистецтв у Словаччині

Робота жмеринчанина Марка Лещенка перемогла у міжнародному багатожанровому благодійному конкурсі мистецтd


Робота жмеринчанина Марка Лещенка перемогла у міжнародному багатожанровому благодійному конкурсі мистецтв, який проходив у Словаччині. Журі віддало перше місце скульптурі, яку представив хлопець. Вона присвячена боротьбі українського народу з ворогом.

Про це повідомляє Жмеринська міська рада.

Скульптура юного митця містить глибокий зміст: чоловік, що застряг у стіні та відчайдушно намагається вибратися на волю, - це збірний образ усього українського народу, який бореться з ворогом, відстоюючи незалежність своєї держави та право жити у вільній демократичній Україні.

Марк Лещенко у своїй роботі зумів передає жагу та волю усіх українців до Перемоги. Хлопця надихнули роботи сучасного італійського скульптора Matteo Pugliese. В його роботах люди намагаються вибратися із стіни.

Жмеринчанин не вперше стає переможцем престижних конкурсів. Два роки тому хлопець став володарем гран-прі у міжнародному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва, що відбувся у Франції.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info