3 жовт. 2017 15:35

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:32
Суспільство
0

39

0

З лінії фронту на допомогу селянам: бійці передали постраждалим калинівської трагедії продуктові набори

З лінії фронту на допомогу селянам: бійці передали постраждалим калинівської трагедії продуктові набори

У Вінницю з лінії фронту передали тонну гуманітарної допомоги 


У Вінницю з лінії фронту передали тонну гуманітарної допомоги.

«Хлопці, військова частина яких має відношення до Калинівського району прямо з лінії фронту передали нам вчора тонну продуктів. Бійці кажуть, вдячні людям за те, що підтримували їх з 2014 року. Тому, коли і у людей винила проблема, військові не змогли залишитися осторонь. Вчора надіслали нам вантаж», - розповіла Вiнниця.info волонтер Катерина Бевзюк.

З бійцями волонтер домовилася, з продуктів складуть харчові набори: рибні консерви, тушонка, повидло, мед, цукор, крупа, олія.

«Аби допомога була доцільна, спільно з ОДА склали список осіб, які її дійсно потребують. Розвозити її будемо адресно. Особисто в руки», - зауважила Бевзюк.

Сьогодні вантаж будуть фасувати.  

«Вантаж направили, як то кажуть, оптом. Необхідні тари та пакети, у які б можна було це розкласти. А це: 300-грамові бокси для повидла та меду, пастикові пляшки від півлітри, пакети для фасування крупи та пакети для всього разом», -  пояснила Бевзюк.

У кого виникло бажання приєднатися, волонтерський штаб знаходиться по вул. Театральна, 15 (Площа Небесної Сотні), ліве крило.

Вiнниця.info