6 груд. 2022 14:34

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:32
Суспільство
0

89

0

З нагоди Дня Збройних Сил України керівники області та міста привітали військовослужбовців Вінниччини

З нагоди Дня Збройних Сил України керівники області та міста привітали військовослужбовців Вінниччини

Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил Україні на Вінниччині привітали наймогутніших та найсміливіших воїнів, які щодня своєю службою та вміннями виборюють незалежність для всієї України


Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил Україні на Вінниччині привітали наймогутніших та найсміливіших воїнів, які щодня своєю службою та вміннями виборюють незалежність для всієї України.

За інформацією пресслужби Вінницької ОВА, сьогодні з нагоди свята керівники області привітали військовослужбовців Вінниччини, вручили їм Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, а також цінні подарунки – годинники.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто загинув за Батьківщину.

Захисників та захисниць також привітала народний депутат України Ірина Борзова: «Свобода – це найбільша цінність для українців. Не лише сьогодні, а й кожного дня громадяни відчувають гордість за наших військових. Ми вдячні усім, хто стоїть на захисті наших кордонів».

Народна обраниця вручила військовим Грамоти Верховної Ради України.

У свою чергу, звертаючись до присутніх, Начальник ОВА Сергій Борзов зазначив:

«Перша армія світу! Я хочу подякувати Вам за те, що ми живемо сьогодні, а також за наше завтра, яке залежить від Збройних Сил України. Це знають всі українці. Ви захищаєте нас щодня, саме вам найбільше довіряють люди. Ми завжди будемо берегти пам’ять про наших воїнів. Найголовніше, що є у нашого народу – це стійка віра в Перемогу. Зичу стійкості та незламності! Слава Збройним Силам України!»

Варто підкреслити, що наші захисники є прикладом мужності, незламності, патріотизму, адже саме завдяки ЗСУ в силу українського народу повірив увесь цивілізований світ.

Хтось — професійний військовий, а хтось ще вчора випікав хліб, програмував або навчав студентів. Сьогодні саме ці люди — справжні герої.

«Саме ЗСУ зупинили і поганяють ворога з нашої землі, відновлюючи справедливість, звільняючи щоденно крок за кроком землю від окупанта. – зазначив Вячеслав Соколовий. - Низький уклін за вашу мужність, за вашу відданість, за те, що український народ беззаперечно вірить у Збройні Сили, за те, що бачить наближення перемоги нашої країни».

Захисники та захисниці, по всій Україні вголос, пошепки, подумки звучить «Дякую!» Ми вдячні вам за можливість жити у вільній країні.

Подякував сильним та мужнім військовим та волонтерам і мер Вінниці Сергій Моргунов. Про це очільник обласного центру повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Мав честь вручити почесні відзнаки «За заслуги перед Вінницею» льотчикам-асам, які захищають небо над містом.

Серед них і пілот з позивним «Karaya», який у жовтні знищив кілька повітряних цілей і відвів літак від міста, коли винищувач зазнав пошкоджень.

24 лютого показало, що тільки в єдності Збройних Сил та народу Україна непереможна.

Слава ЗСУ! Дякуємо волонтерам!», - написав Сергій Моргунов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОВА та зі сторінки Сергія Моргунова