23 груд. 2022 14:58

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Місто
0

295

0

З нового року у Вінниці збільшиться кількість учнів, які сядуть за парти. На змішаній формі навчання в громаді працюватиме 34 школи

З нового року у Вінниці збільшиться кількість учнів, які сядуть за парти. На змішаній формі навчання в громаді працюватиме 34 школи

Вже з січня наступного року ще дві школи проводитимуть освітній процес у змішаній формі


У Вінницькій міській територіальній громаді лише три школи повністю працюють в очному форматі, ще 32 школи працюють за змішаною формою – діти навчаються як в школі, так і онлайн. Вже з січня наступного року ще дві школи проводитимуть освітній процес у змішаній формі.

Про це Вінниця.info повідомила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

«Станом на 23 грудня у Вінницькій міській територіальній громаді три школи працюють офлайн повністю, 32 школи працюють за змішаною формоюнавчання і 17 шкіл працюють онлайн. На навчання офлайн виходить більше ніж 6 тисяч дітей, що становить 16% від загальної кількості учнів.

З нового року планують вийти на змішану форму навчання ще дві школи, які в першому семестрі за відсутності укриття не мали такої можливості.

Зараз в тих закладах, які є поруч (у близькості не більше 500 метрів), закінчений капітальний ремонт підвального приміщення, його адаптовано в найпростіше укриття. Ці школи попідписувавши меморандуми, мають змогу хоча б частково вийти на офлайн навчання.

Тобто, тепер з нового року, з другого семестру, який почнеться 9 січня, на змішаній формі навчання буде 34 школи Вінницької міської територіальної громади. Будуть діти, які вийдуть і сядуть за парти оф-лайн», - прокоментувала Оксана Василівна.

Вона також додала, що рішення щодо форми навчання освітні заклади приймають самостійно, але для навчання у змішаній формі або офлайн обов’язково має бути укриття в межах доступності.

«За Законом Про освіту і Законом Про повну загальну середню освіту, школи мають велику автономію, і фінансову і методичну, різноманітну. Якраз, питання, за якою формою навчатись - переходити онлайн чи офлайн, ущільнювати програму, чи наприклад вносити зміну в структуру навчального року, це стосується терміну тривалості канікул і терміну, коли вони будуть, це все має право тільки педагогічна рада освітнього закладу, як найвищий колегіальний орган управління», - пояснила Оксана Яценко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info