24 жовт. 2022 09:42

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:55
Суспільство
0

44

0

З підприємця у військовослужбовці. Доброволець з Вінниччини розповів, чому став на захист України

З підприємця у військовослужбовці. Доброволець з Вінниччини розповів, чому став на захист України

Військовослужбовець окремої бригади Сил територіальної оборони Вінниччини Андрій Мельник до повномасштабної війни росії проти України працював помічником нотаріуса, займався підприємницькою діяльністю, волонтерив.


Військовослужбовець окремої бригади Сил територіальної оборони Вінниччини Андрій Мельник до повномасштабної війни росії проти України працював помічником нотаріуса, займався підприємницькою діяльністю, волонтерив. Був заступником голови «Молодіжної ради в Барській громаді» та радником міського голови з питань молодіжної політики. В лютому чоловік зрозумів, що велика війна неминуча, тому підписав контракт з місцевою бригадою тероборони.

Історію військового розповіли на сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ у Фейсбук.

«24 лютого мої передчуття справдилися – росія почала війну і я зрозумів, що моє рішення було правильним, адже країну необхідно захищати. Це наша земля, яку ми мусимо відстоювати, бо українцям нікуди відступати», - каже тероборонівець.

Військовий розповідає, що з квітня по червень його підрозділ був у зоні бойових дій, зараз – виконують інше бойове завдання та не мають найменшої думки поступитися ворогу.

«Бойовий дух на найвищому рівні. Ми Батьківщину боронимо, за нами мирні люди, наші батьки, рідні, друзі – тому лише вперед! І українцям всім хочу сказати, щоб трималися та вірили нашим Збройним силам. Військові роблять усе можливе, аби звільнити Україну від окупантів!» - говорить Андрій Мельник.

Також захисник розповідає, що бійців дуже підтримують українці, які зустрічають, пригощають смаколиками, передають приємні сюрпризи та подарунки. Каже, особливі відчуття, коли телефонують рідні, друзі, знайомі.

«Кожен на своєму місці - наближає спільну Перемогу. Кілька приємних слів у телефоні й ти знову сповнений сил. Головне знати, що тебе чекають та підтримують», - говорить офіцер Андрій Мельник.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки 120 бригади тероборони