13 верес. 2017 12:24

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:32
Суспільство
0

97

0

З приміщення колишньої СЕС створили сміттєве звалище. Фото

З приміщення колишньої СЕС створили сміттєве звалище. Фото

Там тепер живуть безхатьки та наркомани


У Вінниці люди, які мешкають неподалік спортивного комплексу «Нива» та парком «Хімік», б’ють на сполох.  У приміщенні екс-міської СЕС, що по вул. Героїв Крут , 4 (колишня Червоних курсантів ), оселилися безхатьки, споживачі наркотиків та алкоголіки. Поряд ігровий майданчик. Але батьки бояться туди випускати своїх дітей.

«Скрізь сміття. Всілякий непотріб. Аварійне на погляд приміщення. Там постійно крутяться  наркомани, мародери, криміногенна спільнота. Запах невідомого походження, газова служба не змогла встановити. Різали метал того тижня, вивозили на тачках. Навіть була пожежа. Гасили. Підвал через цоколь поверх відкритий. Наголошую, бігають діти. Люди не розуміють чому ніхто не реагує. Особисто звертався до поліції, дзвонив на «Цілодобову варту», до рятувальників. Нуль», - повідомив Вінниця.info місцевий житель Олександр Данильчук.

Жителі будинку, який межує з приміщенням колишньої санепідстанції, планують подавати колективні скарги та заяви до міськради. Бажають також встановити, кому належить це приміщення, аби відповідальні були більш відповідальнішими до стану, в якому воно знаходиться.

«Якщо буде належний догляд за приміщенням, то туди не будуть лізти всілякі люди. Не скидатимуть сміття. Не стануть випивати алкоголь, чи вживати наркотики», - зауважив Олександр.

Вінниця.info, фото надані Олександром Данильчуком.