21 січ. 2023 14:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:13
Суспільство
0

142

0

З Вінниці до Херсону та Миколаєва передали газові плити і генератори

З Вінниці до Херсону та Миколаєва передали газові плити і генератори

Віктор Бронюк, «Подільська громада» і фонд Тайри «Мрія» передали газові плити й генератори у Херсон і Миколаїв


З Вінниці виїхав великий «теплий» вантаж, який у рамках акції «Тепло на Різдво» зібрали Віктор Бронюк, благодійний фонд «Подільська громада», ГО «NEW UKRAINIAN WAY» і ГО «ТІК».

Про це повідомили у благодійному фонді.

«Ось таку красу-тепло до завершення різдвяних свят зібрали для жителів Херсона і Миколаєва! Про старт акції та збір коштів ми оголосили у День святого Миколая, аби придбати портативні газові плити для найбільш незабезпечених жителів деокупованих міст і селищ Херсонщини й Миколаївщини – одиноких літніх людей і багатодітних родин, які через зруйновану інфраструктуру, на жаль, часто навіть не мають можливості зігрітися теплим чаєм чи кавою», – розповідає лідер гурту «ТІК» та голова представницької ради благодійного фонду «Подільська громада» Віктор Бронюк.

До збору долучились багато небайдужих підприємців та волонтерських організацій, тож за місяць акції вдалося закумулювати чималу суму й зібрати великий вантаж важливих у зимовий час презентів для незламних херсонців та миколаївців, які попри постійні обстріли залишаються у своїх містах.

«На зібрані кошти ми закупили декілька потужних генераторів, понад 600 портативних газових плит, більш як 1000 великих і компактних газових балонів і багато-багато термосів. Також більше ніж 10 потужних зарядних станцій EcoFlow передали друзі з Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії», – розповідає Віктор Бронюк.

Важливо, що з даної акції також розпочалася співпраця «Подільської громади» із благодійним фондом «Українська фундація «Мрія», який заснувала Тайра – відома волонтерка і парамедик Юлія Паєвська, яка понад три місяці провела у російському полоні.

«Фонд «Мрія» надає юридичну, психологічну та матеріальну допомогу родинам військовополонених та цивільних бранців, а оскільки херсонці та миколаївці, на жаль, також залишаються заручниками у важких умовах щоденних обстрілів, Тайра і її команда радо підтримали нашу акцію. Повністю оплатили пальне для довезення вантажу у Херсонську і Миколаївську область та передали тонну пального для генераторів», – додає Бронюк.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info