21 лют. 2023 12:19

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Суспільство
0

110

0

З Вінниці на фронт передають стоматологічний кабінет на колесах

З Вінниці на фронт передають стоматологічний кабінет на колесах

Фургон укомплектували рентген-апаратом і стоматологічними установками преміум-сегменту


У Вінниці обладнали стоматологічний кабінет у автомобілі медичної допомоги. Фургон укомплектували рентген-апаратом і стоматологічними установками преміум-сегменту. Скоро тут лікуватимуть військових, які служать на передовій.

Про це написав Вінницькій міський голова Сергій Моргунов.

«Ідея реалізувати такий проект виникла ще восени – під час спілкування з командирами різних військових частин. Така мобільна стоматологія - чи не єдина можливість для бійців позбавитись зубного болю.

Під ці цілі ми надали спеціалізоване авто медичної допомоги MERCEDES – BENZ. Встановили генератор аварійного живлення. А оснащення взяли на себе вінницькі підприємці, які вирішили долучитись до реалізації проекту.

Олександр Барановський, який займався укомплектуванням фургону, каже, що пересувний кабінет нічим не поступається стоматологічним клінікам за своїм функціоналам. В автомобілі є все необхідне: від рентген-апарату і стоматустановки преміум-сегменту – до інструментарію та розхідних матеріалів», – пише мер Вінниці.

Лікарі-добровольці працюватимуть вахтовим методом.

А вже після Перемоги стоматкабінет виїжджатиме у віддалені райони Вінницької громади.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова