3 верес. 2022 12:49

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:17
Суспільство
0

94

0

З Вінниці відправили черговий гуманітарний вантаж воїнам на передову

З Вінниці відправили черговий гуманітарний вантаж воїнам на передову

20 розкладачок для потреб наших військових передали представнику Збройних сил України


З Вінниці, на передову військовим відправили черговий гуманітарний вантаж. Двадцять розкладачок, продукти, засоби гігієни й теплий одяг – все це сьогодні відправиться до українських військових, які боронять нас від російського агресора.

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Він розповів, що 20 розкладачок для потреб наших військових передали представнику Збройних сил України та вінницькому музиканту та шоумену Віктору Бронюку, які доставлять вантаж за призначенням.

«Ще з 2014 року Віктор допомагав воїнам АТО і з перших днів повномасштабного російського вторгнення вступив до лав тероборони. Зараз активно волонтерить - організовує та координує доставку гуманітарних вантажів, регулярно приїздить на передову, аби і матеріальними справами і творчістю підтримати наших захисників та їхній бойовий дух».

Андрій Очеретний також додав, що можливість допомогти захисникам з'явилася завдяки спільним зусиллям Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та підтримці зі сторони польського міста-побратима Кельце.

«Разом ми сильні не незламні! Дякую польським друзям за послідовну позицію та підтримку України у цій боротьбі за незалежність та демократію», - зазначив він.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info