3 жовт. 2022 13:49

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Економіка
0

98

0

З жовтня житлові субсидії та пільги почав виплачувати Пенсійний фонд України

З жовтня житлові субсидії та пільги почав виплачувати Пенсійний фонд України

Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення


Із 1 жовтня Пенсійний Фонд виплачуватиме житлові субсидії та пільги замість органів соцзахисту, а вже з 1 грудня він їх призначатиме. На критерії отримання субсидій новація не вплине.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Фонду у електронному вигляді», – йдеться у повідомленні.

Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Від 1 грудня 2022 року звертатись за оформленням житлових субсидій та пільг слід до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності. Тобто, подавати заяви можна у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info