13 січ. 2023 15:31

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:16
Суспільство
0

206

0

За минулий рік більше півсотні собак з Вінницького муніципального притулку для тварин знайшли домівки

За минулий рік більше півсотні собак з Вінницького муніципального притулку для тварин знайшли домівки

Вінницький муніципальний притулок для тварин надає кваліфіковану допомогу для собак та котів не тільки Вінницької громади, а й з окупованих територій


Протягом 2022 року з Вінницького муніципального притулку вдалося знайти домівки для 67 собак.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Вінницький муніципальний притулок для тварин надає кваліфіковану допомогу для собак та котів не тільки Вінницької громади, а й з окупованих територій.

Навесні 2022 року до закладу евакуювали собак з Харкова, Миколаєва, Маріуполя, Куп’янська.

«Тварину оглядають, ветеринар оцінює стан її здоров’я та у разі необхідності надає першу медичну допомогу, далі проводять обробку від бліх. Також протягом року ми здійснювали вакцинацію, стерилізацію, кастрацію та вакцинацію від сказу собакам і котам та продовжуємо це робити. Адже ці заходи необхідні аби не було епідемії», – зазначає начальник Муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський.

За минулий рік вакцинували 1473, а безплатно прооперували 1489 тварин. Усіх їх відловили на вулицях міста або вінничани самі зверталися до закладу.

Заклад також укомплектований необхідним для роботи транспортом, забезпечений спеціалізованим обладнанням для вилову тварин, необхідною сучасною медичною технікою, в тому числі рентген-апаратом та апаратом УЗД.

У Муніципальному притулку зазначили, що в місті проводять заходи, аби запобігти випадкам агресивної поведінки собак.

«Неможливо всіх собак із вулиць зібрати і закрити в одному місці, адже їх кількість постійно зростає. Ми проводимо відповідні заходи, аби знизити рівень різних захворювань, спільних для людей і тварин, а також запобігти випадкам агресивної поведінки собак та відповідно усунути небезпеку для людей».

Притулок для тварин функціонує на умовах постійної ротації: когось із хвостатих прилаштовують у нові домівки, а хтось з'являється новий. За минулий рік вдалось адаптували 67 собак у нові домівки.

Тим, хто бажає взяти до себе додому чотирилапого друга, який стане домашнім улюбленцем, потрібно звернутись за тел. 067 383 8377 або ж приїхати за адресою притулку: Гонти, 26 Е. Більше про притулок можна дізнатись на фейсбук сторінці закладу ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР